Σημείο μηδέν
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 15,93 € |
| Τιμή Πώλησης | 17,70 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.3943 |
|---|---|
| Εκδοτες | Εκδόσεις Διόπτρα |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2021 |
| Σελιδες Βιβλίου | 560 σελ. |
| Συγγραφεις | Horst, Jorn Lier |
| ISBN | 978-960-653-050-0 |
Όσλο, 2018. Η Σόνια Νόρντστρεμ, πρώην δρομέας μέσων και μεγάλων αποστάσεων, δεν εμφανίζεται στην παρουσίαση της αμφιλεγόμενης αυτοβιογραφίας της με τίτλο Για Πάντα Νούμερο Ένα . Όταν η σελέμπριτι μπλόγκερ Έμα Ραμ επισκέπτεται το σπίτι της Νόρντστρεμ αργότερα την ίδια μέρα, βρίσκει την πόρτα ξεκλείδωτη και σημάδια πάλης στο εσωτερικό του. Στην οθόνη της τηλεόρασης είναι κολλημένος ένας αριθμός συμμετοχής σε αγώνα: το νούμερο 1.
Ο αστυνομικός ερευνητής Αλεξάντερ Μπλιξ αναλαμβάνει την υπόθεση της Νόρντστρεμ, καθώς και άλλων αγνοούμενων διασημοτήτων. Σύντομα, αρχίζουν να εμφανίζονται ίχνη της σε διάφορα μέρη, όμως όλα δείχνουν πως τα στοιχεία αποκαλύπτονται με έναν τρόπο προσεκτικά μελετημένο, σαν κομμάτια ενός παζλ που ο Μπλιξ δεν μπορεί να συνδυάσει.
Ο Μπλιξ και η Ραμ ενώνουν τις δυνάμεις τους, αποφασισμένοι να εντοπίσουν και να σταματήσουν έναν αδίστακτο δολοφόνο που διψά για προσοχή.
Το πρόβλημα είναι ότι μόλις άρχισε να την κερδίζει και το απολαμβάνει…
Σε αυτό το νεο-νουάρ θρίλερ, ο αστυνομικός ερευνητής Αλεξάντερ Μπλιξ και η σελέμπριτι μπλόγκερ Έμα Ραμ ενώνουν τις δυνάμεις τους για να εντοπίσουν έναν κατά συρροή δολοφόνο που διψά για προσοχή και καταδιώκει διασημότητες.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.3943 |
|---|---|
| Εκδοτες | Εκδόσεις Διόπτρα |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2021 |
| Σελιδες Βιβλίου | 560 σελ. |
| Συγγραφεις | Horst, Jorn Lier |
| ISBN | 978-960-653-050-0 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Φάκελος ΚλάουζενΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Ο άνθρωπος της νύχταςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Φάκελος ΚαταρίναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
ΑδιέξοδοΤιμή psarasbooks 9,90 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Απομεινάρια θανάτουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Πρωτόγονο ένστικτοΤιμή psarasbooks 9,90 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Το μυστήριο του ιστιοφόρουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 8,42 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Το μυστήριο του βυθούΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 8,42 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ
30 εθνικές ομάδες που έγραψαν ιστορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Η καμαριέρα σε βλέπειΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Η αγγελίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 €





