Σαν το μετάξι
Μυθιστόρημα
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 10,56 € |
| Τιμή Πώλησης | 11,73 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Μυθιστόρημα |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.1628 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 1996 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Καστανιώτη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ13 |
| Ετος Εκδοσης | 2007 |
| Σελιδες Βιβλίου | 277 σελ. |
| Συγγραφεις | Μεγάλου - Σεφεριάδη, Λία |
| ISBN | 978-960-03-4278-9 |
Κυκλάδες, Μοναστήρι, Κωνσταντινούπολη, Αϊδίνι, Καταστροφή, Πειραιάς, Νέα Ιωνία, Ευρώπη,
Αφρική, Αμερική.
Οι ρίζες και η ζωή ενός λαϊκού καλλιτέχνη, μια ζωή πλούσια σε περιπέτειες, σε αγώνες, σε μουσική, σε έρωτες, σε "νύχτες μαγικές κι ονειρεμένες".
Φόντο ανάγλυφο σε όλο το βιβλίο η Ιστορία, που σφραγίζει με το βάρος της τη ζωή των καθημερινών ανθρώπων, την πορεία ενός λαού.
| Υπότιτλος | Μυθιστόρημα |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.1628 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 1996 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Καστανιώτη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ13 |
| Ετος Εκδοσης | 2007 |
| Σελιδες Βιβλίου | 277 σελ. |
| Συγγραφεις | Μεγάλου - Σεφεριάδη, Λία |
| ISBN | 978-960-03-4278-9 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Το ξένο σώμαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 10,40 € Τιμή Πώλησης 12,23 € -
Ο χρόνος ο αόρατος, ο ορατόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Μέρες και νύχτες της ζωής μαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Ο δρόμος είναι η χαράΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 14,30 € Τιμή Πώλησης 16,82 € -
Η γυναίκα της άμμουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 7,24 € Τιμή Πώλησης 8,52 € -
Μυστική φυλακήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Ο άνθρωπος και η ψύχωσή τουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,17 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Τεχνητή νοημοσύνη: Η εκτόπιση της εργασίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Ο ξένοςΚωδικός προϊόντος: 233935Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Άγριοι καιροίΚωδικός προϊόντος: 309687Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,80 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
Η εξορία και το βασίλειοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,50 € Τιμή Πώλησης 12,78 € -
Χοράς αλ ΖαμάνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Το πέρασμαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 12,67 € Τιμή Πώλησης 14,91 € -
ΖήλιαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 8,14 € Τιμή Πώλησης 9,58 € -
Το μαύρο κουτίΚωδικός προϊόντος: 75694Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 15,40 € Τιμή Πώλησης 18,12 € -
Ο λαβύρινθοςΚωδικός προϊόντος: 73143ΔιαθέσιμοΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 18,11 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
CD ΕΝΤΕΥΘΕΝ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΚωδικός προϊόντος: 7-00-023-0000Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
CD ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 4Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,62 € Τιμή Πώλησης 11,80 € -
Η Ελλάδα στο μεταίχμιο ενός νέου κόσμουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 16,29 € Τιμή Πώλησης 19,17 € -
Η Ελλάδα στο μεταίχμιο ενός νέου κόσμουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 10,86 € Τιμή Πώλησης 12,78 € -
Μάθε να αποδέχεσαι τον εαυτό σουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 8,16 € Τιμή Πώλησης 9,60 € -
Tsoclis - Ο Άγιος Γεώργιος και ο πύθωναςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,06 € Τιμή Πώλησης 15,62 € -
Το μεγάλο άλμαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 13,59 € Τιμή Πώλησης 15,99 €