Ραάβ
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 28,62 € |
| Τιμή Πώλησης | 31,80 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI-ME.02.0064 |
|---|---|
| Εκδοτες | Εκδόσεις Τάδε Έφη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2016 |
| Σελιδες Βιβλίου | 254 σελ. |
| Συγγραφεις | Στεργιοπούλου, Βασιλεία |
| ISBN | 978-960-9543-19-4 |
Οι Εβραίοι αφού επί σαράντα ολόκληρες ισημερίες περιπλανήθηκαν στην αφιλόξενη μεγάλη έρημο Σιν [ Σινά ] έπειτ’ από την έξοδό τους από την Αίγυπτο εις την οποίαν είχαν ζήσει για περίπου τετρα-κόσιες ισημερίες ως δούλοι, είναι έτοιμοι να εισέλθουν εις την Φοινίκη [ Παλαιστίνη ] δηλαδή την ανατολικώς του ποταμού Ιορδάνου χώραν.
Η γή αυτή αποκαλείται και [ Χ ν ά - Χαναάν ] και γή της επαγγελίας, γή δηλαδή που τους έχει επαγ-γελθεί από τον ίδιο τον Θεό τους.
Υπ ο σ χ ε μ έ ν η γή.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI-ME.02.0064 |
|---|---|
| Εκδοτες | Εκδόσεις Τάδε Έφη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2016 |
| Σελιδες Βιβλίου | 254 σελ. |
| Συγγραφεις | Στεργιοπούλου, Βασιλεία |
| ISBN | 978-960-9543-19-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
ΆθωςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Πηλιάς ΑργώΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Ο προφήτης της ερήμουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
ΔαίδαλοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 38,16 € Τιμή Πώλησης 42,40 € -
Προϊστορικός και Ιστορικός ΕλληνισμόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Αλκείδης - ΗρακλήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 28,62 € Τιμή Πώλησης 31,80 € -
Η Βυζαντινή ΑυτοκρατορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 38,16 € Τιμή Πώλησης 42,40 € -
Αιγαίος πολιτισμόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 28,62 € Τιμή Πώλησης 31,80 € -
ΦραγκοκρατίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 28,62 € Τιμή Πώλησης 31,80 € -
ΑιγηίςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 28,62 € Τιμή Πώλησης 31,80 € -
Περί θρησκειών και εκκλησιώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 23,85 € Τιμή Πώλησης 26,50 € -
ΜεσαίωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Η μεγάλη Βυζαντινή ΑυτοκρατορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 57,24 € Τιμή Πώλησης 63,60 € -
ΡώμηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 47,70 € Τιμή Πώλησης 53,00 € -
ΜεταφυσικήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Θήβαι ή ΘείβαιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Ιερά αναγραφήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 38,16 € Τιμή Πώλησης 42,40 € -
Αιγαίοι Πελασγοί-Έλληνες Προϊστορικοί ΧρόνοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 38,16 € Τιμή Πώλησης 42,40 € -
Ο τεκτονισμός στο Μάγκρεμπ, στο Λεβάντε και στο ΜασρίκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Shriners. Όλα για το παιδίΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Το ελληνικό ΖαγαζίκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Έλληνας ΠρομηθέαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,29 € Τιμή Πώλησης 4,77 €

