Πούλησε!
Mε τον τρόπο που θέλουν να αγοράσουν οι πελάτες σου
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 14,94 € |
| Τιμή Πώλησης | 16,60 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Mε τον τρόπο που θέλουν να αγοράσουν οι πελάτες σου |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.1152 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Κλειδάριθμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2023 |
| Σελιδες Βιβλίου | 272 σελ. |
| Συγγραφεις | Carnegie, Dale |
| ISBN | 978-960-645-541-4 |
Τι κοινό έχουν τα βιβλία Πώς να κερδίζεις φίλους και να επηρεάζεις τους ανθρώπους και Πούλησε! – εκτός από τον Ντέιλ Κάρνεγκι;
Βασίζονται στην υπόθεση ότι οι ΣΧΕΣΕΙΣ έχουν σημασία. Στην εποχή μας, ο κύκλος των πωλήσεων έχει αλλάξει ριζικά. Στο βιβλίο Πούλησε! – Mε τον τρόπο που θέλουν να αγοράσουν οι πελάτες σου, η Dale Carnegie & Associates αποκαλύπτει τον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ σύγχρονο κύκλο πωλήσεων. Αυτός βασίζεται στην ικανότητά σας να αντιλαμβάνεστε τι θέλουν (και τι δεν θέλουν) οι πελάτες και να τηρείτε δοκιμασμένες αρχές για τις ανθρώπινες σχέσεις.
Ανακαλύψτε τα πέντε στάδια της πώλησης μέσα από αληθινές ιστορίες κορυφαίων πωλητών και έμπειρων εκπαιδευτών πωλήσεων από όλο τον κόσμο.
Ποια δύο χαρακτηριστικά επιθυμούν οι πελάτες περισσότερο από τους πωλητές;
Ποιες ερωτήσεις θέτουν οι κορυφαίοι πωλητές στους πελάτες;
Πότε είναι διατεθειμένοι οι πελάτες να πληρώσουν περισσότερα;
Γιατί αυτό που σκέφτεστε μπορεί να επηρεάσει τους πελάτες και τις επιδόσεις σας;
Αποκτήστε πρόσβαση σε ψηφιακούς εκπαιδευτικούς πόρους που συνοδεύουν το βιβλίο!
| Υπότιτλος | Mε τον τρόπο που θέλουν να αγοράσουν οι πελάτες σου |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.1152 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Κλειδάριθμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2023 |
| Σελιδες Βιβλίου | 272 σελ. |
| Συγγραφεις | Carnegie, Dale |
| ISBN | 978-960-645-541-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Πώς να μιλάτε μπροστά στο κοινό και να το επηρεάζετεΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 10,86 € Τιμή Πώλησης 12,78 € -
Έξω η στενοχώριαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 11,87 € Τιμή Πώλησης 14,84 € -
Ο ηγέτης μέσα σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,20 € Τιμή Πώλησης 13,56 € -
Πώς να απολαμβάνεις τη ζωή και τη δουλειά σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Πώς να σταματήσεις να ανησυχείς και να αρχίσεις να ζειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,80 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
Πώς να κερδίζεις φίλους και να επηρεάζεις τους ανθρώπουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 € -
ΗγεσίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 € -
Πώς να κερδίζεις φίλους και να επηρεάζεις τους ανθρώπουςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 12,67 € Τιμή Πώλησης 14,90 € -
ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ
Πως να σκέπτεστε μεγαλόπνοαΕκπτωση -25%Τιμή psarasbooks 12,00 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Μίλησε!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Πώς να κερδίζεις φίλους και να επηρεάζεις τους ανθρώπους στην ψηφιακή εποχήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Συνδέσου!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Ηγήσου!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Έξω η στενοχώριαΤιμή psarasbooks 16,82 € Τιμή Πώλησης 16,82 € -
Άκουσε!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Κερδίστε το κοινό σαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 € -
Επικοινωνήστε αποτελεσματικάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 € -
Ξεχωρίστε από το πλήθοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,92 € Τιμή Πώλησης 14,35 € -
Πώς να απολαμβάνεις τη ζωή και τη δουλειά σουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 14,03 € Τιμή Πώλησης 16,50 € -
Πώς να σταματήσεις να ανησυχείς και να αρχίσεις να ζειςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 18,70 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
Πώς να κερδίζεις φίλους και να επηρεάζεις τους ανθρώπουςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 16,15 € Τιμή Πώλησης 19,00 € -
Minecraft: Εγχειρίδιο κοκκινόπετραςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Ένας απόμακρος πατέραςΚωδικός προϊόντος: 310137Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 €
