Όταν το δάκρυ άγγιξε τον ήλιο
Εκπτωση -20%
| Τιμή psarasbooks | 11,17 € |
| Τιμή Πώλησης | 13,96 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2368 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Μαΐ 2014 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ωκεανός |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Ετος Εκδοσης | 2014 |
| Σελιδες Βιβλίου | 432 σελ. |
| Συγγραφεις | Βιολιτζή, Σάντυ |
| ISBN | 978-618-5104-03-0 |
Η Χρυσαφένια έφερε στον κόσμο έναν μικρό άγγελο. Ένα φευγαλέο άγγιγμα στο ποδαράκι του ήταν αρκετό για να τη γεμίσει με δύναμη και υπομονή, να αντέξει τον αποχωρισμό, αμέσως μόλις τον γέννησε.
Έβαλε στόχο να βρει και να σφίξει στην αγκαλιά της τον γυιό που η μοίρα της έκλεψε. Θυμόταν τα λόγια της νονάς της που της έλεγε πως όταν θέλεις κάτι πολύ, από τα τρίσβαθα της ψυχής σου, τότε γίνεται.
”Αλήθεια, πόση δύναμη χρειάζεται ένας άνθρωπος για να πετύχει τ' όνειρό του;” ρώτησε τον ήλιο η μικρή ξανθομαλλούσα... Όμως εκείνος ήταν πολύ μακριά για να την ακούσει...
”Αν δεν τολμήσω, δεν θα μάθω ποτέ πόσο ψηλά μπορώ να πετάξω...” σκέφτηκε. Οπλίστηκε με πίστη κι
ελπίδα και μόνο όταν συνάντησε τον ήλιο άφησε τα δάκρυά της να τρέξουν...
Ένα τρυφερό, συγκινητικό μυθιστόρημα για τη δύναμη της ψυχής.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2368 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Μαΐ 2014 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ωκεανός |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Ετος Εκδοσης | 2014 |
| Σελιδες Βιβλίου | 432 σελ. |
| Συγγραφεις | Βιολιτζή, Σάντυ |
| ISBN | 978-618-5104-03-0 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ποτέ δεν είναι αργάΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 12,70 € Τιμή Πώλησης 15,87 € -
Η τελευταία νύχταΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 11,00 € Τιμή Πώλησης 13,75 € -
Δολοφονίες στη Βραζιλιάνικη Ακαδημία ΓραμμάτωνΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 11,42 € Τιμή Πώλησης 14,27 € -
Για μια καλύτερη ζωήΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,32 € Τιμή Πώλησης 17,90 € -
Πρόσωπο με πρόσωποΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 12,72 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Το ψέμαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 17,50 € -
Το τραγούδι της ψυχήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Φωτιά στο παρελθόνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Λέων και ΕμινέΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,01 € Τιμή Πώλησης 18,90 € -
Κορίτσι στο χιόνιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,36 € Τιμή Πώλησης 14,84 € -
ΙκαρίδεςΚωδικός προϊόντος: 233245Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Ευλογημένο ψέμαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Εκατομμυριούχος κατά τύχηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,25 € Τιμή Πώλησης 12,50 € -
Peaky Blinders: Η αληθινή ιστορία των διαβόητων συμμοριών του ΜπέρμιγχαμΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,71 € Τιμή Πώλησης 11,90 € -
Στέλλα, μια ζωή δεν μας φτάνειΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,01 € Τιμή Πώλησης 8,90 € -
Οι αθάνατοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Ο πρώτος αμέθυστοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Ζάχαρη άχνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,41 € Τιμή Πώλησης 14,90 € -
Το άλλο μισόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,70 € Τιμή Πώλησης 13,00 € -
Τι να σημαίνουν οι σημύδες;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,21 € Τιμή Πώλησης 16,90 € -
Το ναρκοπέδιο του έρωταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,21 € Τιμή Πώλησης 16,90 € -
Το γεράκι της ΜάλταςΚωδικός προϊόντος: 243437Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Στον αστερισμό της ΑγγέλικαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,41 € Τιμή Πώλησης 14,90 € -
Καλλιόπη: Η δούλη των ΑθηνώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 €