Όμως εγώ δεν είπα ψέματα!
Γιατί τα παιδιά λένε ψέματα
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 8,25 € |
| Τιμή Πώλησης | 9,17 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Γιατί τα παιδιά λένε ψέματα |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.0112 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2004 |
| Εκδοτες | Θυμάρι |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 24χ17 |
| Ετος Εκδοσης | 2004 |
| Σελιδες Βιβλίου | 51 σελ. |
| Συγγραφεις | Baum, Heike |
| ISBN | 978-960-349-088-3 |
Τι λέμε στα παιδιά μας όταν τα ”τσακώνουμε” να λένε ψέματα;
Τι κρύβεται πίσω από τα διαρκή ψέματα των παιδιών; Πώς μπορούμε να τα μάθουμε να ξεχωρίζουν ”καλά” από ”κακά” μυστικά και να εμπιστεύονται έναν ενήλικα; Πώς μπορεί να μάθει ένα παιδί ν' αντέχει τα λάθη και τις αποτυχίες του;
Ο πρακτικός αυτός οδηγός περιέχει ιδέες -εύκολα εφαρμόσιμες με τη μορφή παιχνιδιού- που δίνουν στα παιδιά τη δυνατότητα να αντιληφθούν το ”κέρδος της αλήθειας” και να μένουν πιστά σ' αυτήν.
| Υπότιτλος | Γιατί τα παιδιά λένε ψέματα |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.0112 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2004 |
| Εκδοτες | Θυμάρι |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 24χ17 |
| Ετος Εκδοσης | 2004 |
| Σελιδες Βιβλίου | 51 σελ. |
| Συγγραφεις | Baum, Heike |
| ISBN | 978-960-349-088-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Μαμά, αυτός όλο με κάνει και θυμώνωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,25 € Τιμή Πώλησης 9,17 € -
Μ' αυτόν εγώ δεν παίζωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,25 € Τιμή Πώλησης 9,17 € -
Η γιαγιά πήγε στον ουρανό;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,25 € Τιμή Πώλησης 9,17 € -
Οργασμός της γυναίκαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,91 € Τιμή Πώλησης 14,34 € -
Η δημιουργική φαντασίαΤιμή psarasbooks 7,00 € Τιμή Πώλησης 7,00 € -
Η ισχυρή θέλησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 6,30 € Τιμή Πώλησης 7,00 € -
Σαντάλα τα τρυφερά χέριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Ανάποδα στο χρόνοΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 5,20 € Τιμή Πώλησης 6,12 € -
ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ
Μάθετε να κάνετε μασάζ υγείας και ομορφιάς με το χέριΤιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
Ελευθερώστε τον πατέρα μαςΕκπτωση -29%Τιμή psarasbooks 5,00 € Τιμή Πώλησης 7,00 € -
Από την ελπίδα στην παγίδαΕκπτωση -29%Τιμή psarasbooks 5,00 € Τιμή Πώλησης 7,00 € -
Ανακάλυψε τον τρόπο που σχετίζεσαιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Όταν μια σχέση γίνεται έμμονη ιδέαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Οικολογία και δημοκρατίαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 6,38 € Τιμή Πώλησης 7,50 € -
Αντιμετωπίζοντας το χωρισμόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,52 € Τιμή Πώλησης 12,80 € -
Γονείς και παιδιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 21,60 € Τιμή Πώλησης 24,00 € -
Παιδάκι με ψυχή και ζηλεμένοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,35 € Τιμή Πώλησης 20,39 € -
Αν η αγάπη μπορούσε να σκεφτείΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,68 € Τιμή Πώλησης 16,31 € -
Κοιμήσου, αγγελούδι μου... γιατί μ' έσκασες! Δεν αντέχω άλλο...Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,14 € Τιμή Πώλησης 16,82 € -
Δαγκώνοντας το μήλοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,68 € Τιμή Πώλησης 16,31 € -
Κουβεντιάζοντας για το σεξ με τα μικρά μας παιδιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,84 € Τιμή Πώλησης 14,27 € -
Είναι καλό να νιώθω άσχημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,84 € Τιμή Πώλησης 14,27 €

