Οι σχέσεις που ονειρευόμαστε
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 12,96 € |
| Τιμή Πώλησης | 14,40 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.0891 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Μίνωας |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 200 σελ. |
| Συγγραφεις | Δημοπούλου, Έλσα |
| ISBN | 978-618-02-1462-8 |
Κάθε σχέση είναι χρήσιμη και πολύτιμη για την εξέλιξή μας. Το μυστικό για να συντηρηθεί είναι η φροντίδα, η ανανέωση και, προ πάντων, η αγάπη. Υπάρχουν όμως σήμερα πραγματικά ανθρώπινες σχέσεις; Ποια είναι τα μυστικά για τη δημιουργία τους;
Το βιβλίο που κρατάτε στα χέρια σας αφορά όλους όσοι θέλουν να βελτιώσουν τις σχέσεις τους, συντροφικές, οικογενειακές, φιλικές, εργασιακές, αλλά κι εκείνους που αναζητούν ουσιαστικότερες σχέσεις στην καθημερινότητά τους. Απευθύνεται όμως και σε όλους όσοι έχουν πονέσει στις σχέσεις τους, έχουν πληγωθεί από σχέσεις και επιθυμούν να δώσουν μια δεύτερη ευκαιρία σε αυτές.
Μεταξύ άλλων, η ψυχολόγος Έλσα Δημοπούλου και ο ψυχίατρος Γιώργος Δημόπουλος δίνουν απαντήσεις σε ερωτήματα που μας απασχολούν όλους:
- Πώς μπορούμε να βελτιώσουμε τη σχέση μας με τον εαυτό μας;
- Πώς μπορούμε να βελτιώσουμε τη σχέση με τον/τη σύντροφό μας;
- Ποια είναι τα εμπόδια για τις υγιείς σχέσεις και πώς μπορούμε να τα ξεπεράσουμε;
- Ποιες είναι οι προϋποθέσεις για τη δημιουργία υγιών σχέσεων;
- Πώς μπορούμε να βελτιώσουμε τη σχέση μας με τα παιδιά μας;
Υπάρχουν άραγε σήμερα σχέσεις που ονειρευόμαστε; Η απάντηση είναι αναμφισβήτητα θετική. Όσο φροντίζουμε τις σχέσεις μας, τόσο απολαμβάνουμε τα δώρα τους!
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.0891 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Μίνωας |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 200 σελ. |
| Συγγραφεις | Δημοπούλου, Έλσα |
| ISBN | 978-618-02-1462-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Μ' άλλα λόγια σ' αγαπώΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,69 € Τιμή Πώλησης 22,99 € -
Μάρκος: Ο μεγάλος θυμόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,89 € Τιμή Πώλησης 10,99 € -
Μάρκος: Δε μου αρέσει!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,89 € Τιμή Πώλησης 10,99 € -
Τα φτερωτά σανδάλιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 € -
Η ΣταχτοπούταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,12 € Τιμή Πώλησης 4,58 € -
Ο παπουτσωμένος γάτοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 2,48 € Τιμή Πώλησης 2,75 € -
ΠαπαφλέσσαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,35 € Τιμή Πώλησης 11,50 € -
ΣταχτοπούταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 2,99 € Τιμή Πώλησης 3,32 € -
Η Χιονάτη και οι επτά νάνοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 2,99 € Τιμή Πώλησης 3,32 € -
Ανδρέας ΜιαούληςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,13 € Τιμή Πώλησης 11,26 € -
Τo καλύτερο ημερολόγιο αυτοβοήθειας το γράφεις εσύΤιμή psarasbooks 17,70 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
2024, ΑισιοδοξίαΤιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
2024, Κάθε μέρα μια νέα αρχήΤιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Ημερολόγιο 2024, Θετική ενέργειαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Ζεν ημερολόγιο για μια αισιόδοξη χρονιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,96 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
Αρχίζω να μετρώΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,58 € Τιμή Πώλησης 5,09 € -
Πολέμησαν για την πατρίδαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,09 € Τιμή Πώλησης 10,10 € -
ManifestΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Ταξίδι στο κέντρο της ΓηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,98 € Τιμή Πώλησης 12,20 € -
Οι τρεις σωματοφύλακεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,79 € Τιμή Πώλησης 11,99 € -
Η φάρμα των ζώωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 5,94 € Τιμή Πώλησης 6,60 € -
1984Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,79 € Τιμή Πώλησης 11,99 € -
KαϊζένΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Μαύρα σαν τον έβενο μαλλιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 €