Ο άνεμος του πάθους
Μυθιστόρημα
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 8,91 € |
| Τιμή Πώλησης | 9,90 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Μυθιστόρημα |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.1653 |
| Κατηγορίες | 9789606913730 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Μαρ 2009 |
| Εκδοτες | Modern Times |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 23χ15 |
| Ετος Εκδοσης | 2009 |
| Σελιδες Βιβλίου | 437 σελ. |
| Συγγραφεις | Στυλιανού, Στέλιος Δ. |
| ISBN | 978-960-691-373-0 |
Από την Αναβρύτη, ένα χωριό έντεκα χιλιόμετρα μακριά από τη Σπάρτη, η μικρή Ιωάννα ξεκινά τη δύσκολη πορεία προς την ενηλικίωσή της. Ορφανή, με το στίγμα ενός φονιά πατέρα να την ακολουθεί, πηγαίνει στην Αθήνα, ελπίζοντας εκεί να βρει μια καλύτερη ζωή κι ίσως την αληθινή αγάπη. Η αγάπη όμως θα αργήσει πολύ, και η Ιωάννα θα σκοντάψει σε λάθος άντρες και θα πέσει επανειλημμένα θύμα εκμετάλλευσης. Κάποια στιγμή θα αποκτήσει χρήμα και δόξα, αλλά ακόμα και τότε τα απανωτά χτυπήματα της μοίρας θα την οδηγήσουν στην απελπισία.
Η ιστορία της Ιωάννας μοιάζει με παραμύθι. Όσο παράξενο όμως κι αν φαίνεται, είναι πέρα για πέρα αληθινή.
| Υπότιτλος | Μυθιστόρημα |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.1653 |
| Κατηγορίες | 9789606913730 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Μαρ 2009 |
| Εκδοτες | Modern Times |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 23χ15 |
| Ετος Εκδοσης | 2009 |
| Σελιδες Βιβλίου | 437 σελ. |
| Συγγραφεις | Στυλιανού, Στέλιος Δ. |
| ISBN | 978-960-691-373-0 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Είσαι γυναίκα είσαι γηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,26 € Τιμή Πώλησης 19,18 € -
Οι κόρες του ανέμουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,41 € Τιμή Πώλησης 14,90 € -
Το όνειρο της ΑννέΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,45 € Τιμή Πώλησης 16,05 € -
Η τρίτη ηλικίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,67 € Τιμή Πώλησης 14,08 € -
Νικήστε τη χοληστερίνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,35 € Τιμή Πώλησης 18,17 € -
Ανακάλυψε τη δύναμή σου και δημιούργησε το μέλλον σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,68 € Τιμή Πώλησης 16,31 € -
ΚατάθλιψηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
ΔιαβήτηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,54 € Τιμή Πώλησης 16,15 € -
CD ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΚΑΙΡΟΙΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
ΧρώματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 3,25 € Τιμή Πώλησης 3,61 € -
Οι ΑζτέκοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 2,29 € Τιμή Πώλησης 2,54 € -
ΕφηβείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,26 € Τιμή Πώλησης 18,07 € -
ΠονοκέφαλοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,54 € Τιμή Πώλησης 16,15 € -
Ταξίδι στα σύννεφαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,55 € Τιμή Πώλησης 5,05 € -
Κατακτήστε τη ζωήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,58 € Τιμή Πώλησης 15,09 € -
Οι άγγελοι χορεύουν στο ποτάμιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,40 € Τιμή Πώλησης 17,11 € -
Ελίνα, η καλή νεράιδαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,55 € Τιμή Πώλησης 5,05 € -
ΜπλουμΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 5,00 € Τιμή Πώλησης 5,55 € -
Διπλή ευτυχίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,55 € Τιμή Πώλησης 5,05 € -
Εικόνες από τον κόσμο της φαντασίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,99 € Τιμή Πώλησης 16,66 €



