Νίκησε τον ιό
Ένας οδηγός για να μάθουν τα παιδιά πώς να αντιμετωπίζουν τους ιούς
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 4,95 € |
| Τιμή Πώλησης | 5,50 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Ένας οδηγός για να μάθουν τα παιδιά πώς να αντιμετωπίζουν τους ιούς |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1264 |
| Θεματική ταξινόμηση | Μέρος των εσόδων θα διατεθεί για την αγορά και προσφορά υγειονομικού υλικού με σκοπό την ενίσχυση ευπαθών ομάδων στη μάχη κατά του COVID-19. |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Απρ 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ψυχογιός |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ21 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 24 σελ. |
| ISBN | 978-618-01-3585-5 |
Μέρος των εσόδων θα διατεθεί για την αγορά και προσφορά υγειονομικού υλικού με σκοπό την ενίσχυση ευπαθών ομάδων στη μάχη κατά του COVID-19.
Μάθε όλα όσα χρειάζεται να ξέρεις για να πολεμήσεις και να νικήσεις τον ιό! Μείνε ασφαλής και εσύ και όλοι αυτοί που αγαπάς. Διάβασε συμβουλές για το πώς να κρατήσεις το σπίτι σου καθαρό από μικρόβια. Μάθε πώς και γιατί πρέπει να σταματήσεις την εξάπλωση ενός ιού. ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΝΙΚΗΤΗΣ!
| Υπότιτλος | Ένας οδηγός για να μάθουν τα παιδιά πώς να αντιμετωπίζουν τους ιούς |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1264 |
| Θεματική ταξινόμηση | Μέρος των εσόδων θα διατεθεί για την αγορά και προσφορά υγειονομικού υλικού με σκοπό την ενίσχυση ευπαθών ομάδων στη μάχη κατά του COVID-19. |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Απρ 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ψυχογιός |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ21 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 24 σελ. |
| ISBN | 978-618-01-3585-5 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ανοίγω και μαθαίνω: Φροντίζω την υγεία μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Το σπίτι δίπλα στο ποτάμι. Η επόμενη γενιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,98 € Τιμή Πώλησης 22,20 € -
Χιόνι στη φωτιάΚωδικός προϊόντος: 215555Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Η άλλη πλευρά του νομίσματοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,92 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
Πικρό γάλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Η δολοφονία του Ρότζερ ΆκροϊντΚωδικός προϊόντος: 309111Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 € -
Το πεινασμένο θηρίοΚωδικός προϊόντος: 309114Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Οι φίλοι μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,98 € Τιμή Πώλησης 22,20 € -
Πολλές ζωές σε μίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 23,94 € Τιμή Πώλησης 26,60 € -
MVP Θρύλοι: Λιονέλ ΜέσιΤιμή psarasbooks 8,80 € Τιμή Πώλησης 8,80 € -
Πυροσβέστες: Βιβλίο και παζλ 40 τμχ. με φιγούρεςΕκπτωση -26%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
ΓοργόνεςΕκπτωση -26%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
Τρεχάτες Ιστορίες: Το πυροσβεστικόΕκπτωση -19%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Ο Τζέρεμι φοβάται τον αέραΕκπτωση -21%Τιμή psarasbooks 8,80 € Τιμή Πώλησης 11,10 € -
Μαγικός μονόκεροςΕκπτωση -16%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Διαβάζω και παίζω με κύβους 3Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Ο Χάρι Πότερ και ο ημίαιμος πρίγκιψΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Οι μάγισσεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,08 € Τιμή Πώλησης 10,09 € -
Ο Χάρι Πότερ και το τάγμα του ΦοίνικαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 €




