ΜΟΤΣΑΡΤ 2
ΝΤΟΝ ΤΖΙΟΒΑΝΝΙ, ΜΑΓΙΚΟΣ ΑΥΛΟΣ
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 15,34 € |
| Τιμή Πώλησης | 17,04 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | ΝΤΟΝ ΤΖΙΟΒΑΝΝΙ, ΜΑΓΙΚΟΣ ΑΥΛΟΣ |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.5173 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 1988 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Σ.Ι. Ζαχαρόπουλος |
| Διαστασεις Βιβλίου | 17x12 |
| Ετος Εκδοσης | 1988 |
| Σελιδες Βιβλίου | 400 σελ. |
| ISBN | 978-960-208-003-0 |
Το αισθητήριο του ηχοχρώματος άνοιξε στον Μότσαρτ αναπάντεχες προοπτικές στον τομέα της λυρικής έκφρασης. Στους Γάμους του Φίγκαρο, ακόμη περισσότερο στον Ντον Τζιοβάννι και, κυρίως, στο Μαγικό Αυλό, η ορχήστρα συμμετέχει τολμηρά στη δράση με τη συγκινησιακή δύναμη του ηχοχρώματος του ενός ή του άλλου από τα όργανά της. Πρόκειται για ένα τόλμημα που η ιστορική του σημασία δεν έχει υπογραμμιστεί αρκετά. . . Εμίλ Βυλερμόζ.
| Υπότιτλος | ΝΤΟΝ ΤΖΙΟΒΑΝΝΙ, ΜΑΓΙΚΟΣ ΑΥΛΟΣ |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.5173 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 1988 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Σ.Ι. Ζαχαρόπουλος |
| Διαστασεις Βιβλίου | 17x12 |
| Ετος Εκδοσης | 1988 |
| Σελιδες Βιβλίου | 400 σελ. |
| ISBN | 978-960-208-003-0 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Χριστουγεννιάτικη ιστορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,50 € Τιμή Πώλησης 12,78 € -
Το χαμόγελο του γάτουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,38 € Τιμή Πώλησης 15,98 € -
ΚόμπραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 6,70 € Τιμή Πώλησης 7,44 € -
Η κιθάραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 6,71 € Τιμή Πώλησης 7,46 € -
ΦαντάσματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 7,67 € Τιμή Πώλησης 8,52 € -
Ο χρυσός σκαραβαίοςΚωδικός προϊόντος: 264885Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,36 € Τιμή Πώλησης 14,84 € -
1984Κωδικός προϊόντος: 252561Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
ΌθωναςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,25 € Τιμή Πώλησης 19,17 € -
19 ημέρες: Η τελευταία αναλαμπή του ΕμφυλίουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,17 € Τιμή Πώλησης 19,08 € -
Η εικονογραφημένη ιστορία της Αρχαίας Ελλάδας του ΚέιμπριτζΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 57,51 € Τιμή Πώλησης 63,90 € -
Εισαγωγή στην ολυμπιακή παιδείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 57,51 € Τιμή Πώλησης 63,90 € -
Προσκυνητές στην Αρχαία ΕλλάδαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 23,98 € Τιμή Πώλησης 26,64 € -
Ο ήρεμος ΝτονΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,17 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
Κλάρα ΣούμανΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,34 € Τιμή Πώλησης 17,04 € -
Γεωργία ΣάνδηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,34 € Τιμή Πώλησης 17,04 € -
Κική: Βασίλισσα του ΜονπαρνάςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,34 € Τιμή Πώλησης 17,04 € -
Η αποτυχία και η αδιαφορία στο δημοτικο σχολείοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,50 € Τιμή Πώλησης 12,78 € -
Μοντέρνα μουσικήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,34 € Τιμή Πώλησης 17,04 € -
Κλασική μουσικήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,34 € Τιμή Πώλησης 17,04 € -
ΒέρντιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,34 € Τιμή Πώλησης 17,04 € -
Ρομαντική μουσικήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,34 € Τιμή Πώλησης 17,04 € -
Γιόχαν Σεμπάστιαν ΜπαχΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,34 € Τιμή Πώλησης 17,04 € -
Έκτορ ΜπερλιόζΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,34 € Τιμή Πώλησης 17,04 € -
Πιότρ Ίλιτς ΤσαΐκόφσκιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,34 € Τιμή Πώλησης 17,04 €