Μια θέση στο φεγγάρι
Εκπτωση -20%
| Τιμή psarasbooks | 14,36 € |
| Τιμή Πώλησης | 17,95 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2140 |
|---|---|
| Κατηγορίες | 9789606769641 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιουν 2012 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ωκεανός |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Ετος Εκδοσης | 2012 |
| Σελιδες Βιβλίου | 420 σελ. |
| Συγγραφεις | Σαμπανίδου, Χαρά |
| ISBN | 978-960-6769-64-1 |
Πέρασαν κιόλας είκοσι πέντε χρόνια από τότε που η Μαρίνα πήρε το πτυχίο της από την Ακαδημία της Φλωρεντίας, από τότε που φοιτήτρια ακόμη έζησε τον μεγάλο, τον απόλυτο έρωτα με τον Παύλο. Όμως μια ανατροπή στη ζωή της την ανάγκασε να τον εγκαταλείψει με τραγικό τρόπο και να γυρίσει στην Αθήνα. Οι δρόμοι τους χώρισαν, τα ίχνη τους χάθηκαν. Όλα ανατράπηκαν, και τα όνειρα που είχαν κάνει μαζί, σβήστηκαν κι αυτά σε μια ριπή του ανέμου.
Τώρα η Μαρίνα γυρνά ξανά στην πόλη του έρωτά της, και όλα της θυμίζουν εκείνον τον πρώτο μοναδικό της έρωτα. Η μοίρα την ακολουθεί, έτοιμη να της παίξει για άλλη μια φορά το παιχνίδι της. Η ελπίδα να τον συναντήσει, την αναστατώνει. Άραγε το φεγγάρι θα της κρατήσει μια θέση στη φωτεινή πλευρά του;
Ένα τρυφερό, ρομαντικό μυθιστόρημα για την αγάπη και τον έρωτα, για τη μοίρα που στα χέρια της κρατά το πεπρωμένο του καθενός μας...
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2140 |
|---|---|
| Κατηγορίες | 9789606769641 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιουν 2012 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ωκεανός |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Ετος Εκδοσης | 2012 |
| Σελιδες Βιβλίου | 420 σελ. |
| Συγγραφεις | Σαμπανίδου, Χαρά |
| ISBN | 978-960-6769-64-1 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Μείνε λίγο ακόμαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 13,57 € Τιμή Πώλησης 16,96 € -
Να με θυμάσαι όπου και να' σαι!Εκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,37 € Τιμή Πώλησης 17,96 € -
Οι γλάροι του ΒοσπόρουΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,82 € Τιμή Πώλησης 18,53 € -
Η τελευταία νύχταΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 11,00 € Τιμή Πώλησης 13,75 € -
Δολοφονίες στη Βραζιλιάνικη Ακαδημία ΓραμμάτωνΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 11,42 € Τιμή Πώλησης 14,27 € -
Για μια καλύτερη ζωήΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,32 € Τιμή Πώλησης 17,90 € -
Πρόσωπο με πρόσωποΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 12,72 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Το ψέμαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 17,50 € -
Το τραγούδι της ψυχήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Φωτιά στο παρελθόνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Λέων και ΕμινέΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,01 € Τιμή Πώλησης 18,90 € -
Κορίτσι στο χιόνιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,36 € Τιμή Πώλησης 14,84 € -
ΙκαρίδεςΚωδικός προϊόντος: 233245Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Ευλογημένο ψέμαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Εκατομμυριούχος κατά τύχηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,25 € Τιμή Πώλησης 12,50 € -
Peaky Blinders: Η αληθινή ιστορία των διαβόητων συμμοριών του ΜπέρμιγχαμΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,71 € Τιμή Πώλησης 11,90 € -
Στέλλα, μια ζωή δεν μας φτάνειΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,01 € Τιμή Πώλησης 8,90 € -
Οι αθάνατοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Ο πρώτος αμέθυστοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Ζάχαρη άχνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,41 € Τιμή Πώλησης 14,90 € -
Το άλλο μισόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,70 € Τιμή Πώλησης 13,00 € -
Τι να σημαίνουν οι σημύδες;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,21 € Τιμή Πώλησης 16,90 € -
Το ναρκοπέδιο του έρωταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,21 € Τιμή Πώλησης 16,90 € -
Το γεράκι της ΜάλταςΚωδικός προϊόντος: 243437Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 €