Μία απλή εξήγηση των ιδεών της εργασίας
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 10,80 € |
| Τιμή Πώλησης | 12,00 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.1373 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Δεκ 2016 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Μεταμόρφωση |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2016 |
| Σελιδες Βιβλίου | 64 σελ. |
| Συγγραφεις | Nicoll, Maurice |
| ISBN | 978-960-9783-48-4 |
Η Εργασία δεν είναι ένα μέρος,
η Εργασία δεν είναι ένα πράγμα
που μπορείτε να αγγίξετε ή να χειριστείτε,
η Εργασία δεν βρίσκεται στη Γαλλία
ή στην Αγγλία ή στην Αμερική,
ή σε οποιοδήποτε μέρος στον κόσμο.
Η Εργασία υπάρχει μέσα στην καρδιά σας
και μέσα στην προσωπική σας κατανόηση.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.1373 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Δεκ 2016 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Μεταμόρφωση |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2016 |
| Σελιδες Βιβλίου | 64 σελ. |
| Συγγραφεις | Nicoll, Maurice |
| ISBN | 978-960-9783-48-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ψυχολογικά σχόλια στη διδασκαλία των Γ. Γκουρτζίεφ, Π. ΟυσπένσκυΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 25,56 € Τιμή Πώλησης 31,95 € -
Ψυχολογικά σχόλια στη διδασκαλία των Γ. Γκουρτζίεφ, Π. ΟυσπένσκυΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 23,86 € Τιμή Πώλησης 29,82 € -
Ψυχολογικά σχόλια στη διδασκαλία των Γ. Γκουρτζίεφ, Π. ΟυσπένσκυΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 25,56 € Τιμή Πώλησης 31,95 € -
Ψυχολογικά σχόλια στη διδασκαλία των Γ. Γκουρτζίεφ, Π. ΟυσπένσκυΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 21,20 € Τιμή Πώλησης 26,50 € -
Ψυχολογικά σχόλια στη διδασκαλία των Γ. Γκουρτζίεφ, Π. ΟυσπένσκυΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 17,04 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
Χρόνος & αιωνιότηταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Περαιτέρω σχόλια στη διδασκαλία των Γ.Ι. Γκουρτζίεφ και Π.Ντ. ΟυΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Αποσπάσματα από το ημερολόγιο του Maurice Nicoll σχετικά με τονΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,90 € Τιμή Πώλησης 11,00 € -
Ψυχολογικά σχόλια στη διδασκαλία των Γ. Γκουρτζίεφ, Π. ΟυσπένσκΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 18,66 € Τιμή Πώλησης 23,32 € -
Ζωντανός χρόνος και η ενοποίηση της ζωήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,20 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Ο στόχοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Ψυχολογικά σχόλια στη διδασκαλία των Γ. Γκουρτζίεφ, Π. Ουσπένσκυ Τ 2Εκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 25,44 € Τιμή Πώλησης 31,80 € -
Ψυχολογικά σχόλια στη διδασκαλία των Γ. Γκουρτζίεφ, Π. ΟυσπένσκυΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 16,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Η ψυχολογία της συμβολικής των γραφώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,40 € Τιμή Πώλησης 13,78 € -
Ο νέος άνθρωποςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,30 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Σ' αγαπώ!Κωδικός προϊόντος: 278054Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
ΟυτοπίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Συνειδητή αγάπηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
Ο Προσωπικός ΘεόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Το βιβλίο της ζωήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 21,60 € Τιμή Πώλησης 24,00 € -
Η αποκατάσταση των πάντων στην Ορθόδοξη ΕκκλησίαΚωδικός προϊόντος: 296831Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Υγεία: Από τη θεωρία στην πράξηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 21,60 € Τιμή Πώλησης 24,00 € -
Θαύματα και ΑγιότηταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Τα πάντα είναι τώραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 7,20 € Τιμή Πώλησης 8,00 €