Μαγειρική σε 30΄
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 2,84 € |
| Τιμή Πώλησης | 3,16 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.1071 |
|---|---|
| Κατηγορίες | 9789602395318 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2002 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Μαλλιάρης Παιδεία |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 19χ13 |
| Ετος Εκδοσης | 2002 |
| Σελιδες Βιβλίου | 62 σελ. |
| ISBN | 978-960-239-531-8 |
Σε αυτό το βιβλίο σας παρουσιάζουμε μια συλλογή από νόστιμες συνταγές, που ανταποκρίνονται στη σύγχρονη ανάγκη για εξοικονόμηση χρόνου. Προετοιμάζονται και μαγειρεύονται σε 30 λεπτά, χωρίς να υστερούν σε ποιότητα και νοστιμιά.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.1071 |
|---|---|
| Κατηγορίες | 9789602395318 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2002 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Μαλλιάρης Παιδεία |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 19χ13 |
| Ετος Εκδοσης | 2002 |
| Σελιδες Βιβλίου | 62 σελ. |
| ISBN | 978-960-239-531-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
ThessalonikiΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,17 € Τιμή Πώλησης 19,08 € -
ΣκυλάνθρωποιΚωδικός προϊόντος: 92265Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,82 € Τιμή Πώλησης 15,35 € -
Η Καινή ΔιαθήκηΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 20,00 € Τιμή Πώλησης 23,43 € -
72 σεφ της Θεσσαλονίκης προτείνουνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,54 € Τιμή Πώλησης 22,82 € -
ΝΕΟΣ ΟΔΗΓΟΣ & ΧΑΡΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΜΕΝΤιμή psarasbooks 20,23 € Τιμή Πώλησης 20,23 € -
Κυκλοφοριακή αγωγή για παιδιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,49 € Τιμή Πώλησης 9,43 € -
Μυθικοί ήρωεςΕκπτωση -68%Τιμή psarasbooks 2,00 € Τιμή Πώλησης 6,26 € -
Τα μυστικά της μακροζωίαςΕκπτωση -11%Τιμή psarasbooks 9,50 € Τιμή Πώλησης 10,65 € -
Ο δεκαπεντάχρονος πλοίαρχοςΤιμή psarasbooks 5,30 € Τιμή Πώλησης 5,30 € -
Ο λαγός με τα βελανίδιαΚωδικός προϊόντος: 1-47-000-0750Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,29 € Τιμή Πώλησης 4,77 € -
ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΗΣ ΟΞΙΑΣΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 7,16 € Τιμή Πώλησης 7,95 € -
Θεσσαλονίκη ...εν θερμώΚωδικός προϊόντος: 138467Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 25,68 € Τιμή Πώλησης 28,53 € -
Θεσσαλονίκη ...εν θερμώΚωδικός προϊόντος: 138466Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 25,68 € Τιμή Πώλησης 28,53 € -
MassageΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 23,98 € Τιμή Πώλησης 26,64 € -
SpaΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 23,98 € Τιμή Πώλησης 26,64 € -
ΥδατογραφίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,39 € Τιμή Πώλησης 15,99 € -
ΠαστέλΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,39 € Τιμή Πώλησης 15,99 € -
Πίτες και τάρτεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 2,84 € Τιμή Πώλησης 3,16 € -
Ανατολίτικη κουζίναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 2,84 € Τιμή Πώλησης 3,16 € -
Τουριστικές διαδρομές στην Κεντρική ΜακεδονίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,39 € Τιμή Πώλησης 15,99 € -
Ιστορία και πολιτισμός του ποντιακού ελληνισμούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Τα ρόδινα ακρογιάλια και άλλα διηγήματαΚωδικός προϊόντος: 197686Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,90 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Το πουλάκι που φοβόταν τα ύψη!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,48 € Τιμή Πώλησης 4,98 € -
ΚυνηγετικήΕκπτωση -9%Τιμή psarasbooks 27,00 € Τιμή Πώλησης 29,82 €