Κυνήγι μαγισσών
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 15,93 € |
| Τιμή Πώλησης | 17,70 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.4309 |
|---|---|
| Εκδοτες | Εκδόσεις Κλειδάριθμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2022 |
| Σελιδες Βιβλίου | 432 σελ. |
| Συγγραφεις | Halls, Stacey |
| ISBN | 978-960-645-385-4 |
Σε καιρούς καχυποψίας και διωγµών, το να είσαι γυναίκα είναι ό,τι πιο επικίνδυνo.
Η Φλίτγουντ Σάτλγουορθ είναι δεκαεφτά ετών και έχει ήδη χάσει τρία µωρά. Είναι έγκυος για τέταρτη φορά, όταν τυχαία βρίσκει ένα γράµµα του γιατρού της και µαθαίνει ότι δε θα µπορέσει να επιβιώσει από µία ακόµη εγκυµοσύνη.
Συντετριµµένη, συναντά στον δρόµο της τη νεαρή µαία Άλις Γκρέι, που της υπόσχεται ότι θα τη βοηθήσει να φέρει στον κόσµο ένα υγιές µωρό.
Όταν όµως η Άλις παρασύρεται στη δίνη του κυνηγιού µαγισσών που εκτυλίσσεται στα βορειοδυτικά της χώρας, η Φλίτγουντ ρισκάρει τα πάντα για να τη σώσει. Καθώς η δίκη των διαβόητων µαγισσών του Πεντλ πλησιάζει και η κοιλιά της Φλίτγουντ µεγαλώνει, τα χρονικά περιθώρια στενεύουν και η ζωή και των δυο βρίσκεται σε κίνδυνο.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.4309 |
|---|---|
| Εκδοτες | Εκδόσεις Κλειδάριθμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2022 |
| Σελιδες Βιβλίου | 432 σελ. |
| Συγγραφεις | Halls, Stacey |
| ISBN | 978-960-645-385-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Minecraft: Εγχειρίδιο κοκκινόπετραςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Ένας απόμακρος πατέραςΚωδικός προϊόντος: 310137Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 € -
Άνθρωπος 4.0Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,65 € Τιμή Πώλησης 18,50 € -
Μπορούμε να κάνουμε δύσκολα πράγματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,98 € Τιμή Πώλησης 22,20 € -
Νέο καύσιμοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,71 € Τιμή Πώλησης 11,90 € -
Καύσιμο: Η ενέργεια που χρειάζεστε για την επιτυχίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,15 € Τιμή Πώλησης 13,50 € -
Η δύναμη για να πετύχειςΤιμή psarasbooks 5,90 € Τιμή Πώλησης 5,90 € -
Πρόσω ολοταχώςΤιμή psarasbooks 5,90 € Τιμή Πώλησης 5,90 € -
Ποιος πήρε το τυρί μου;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,15 € Τιμή Πώλησης 13,50 € -
ΜάνατζμεντΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 34,65 € Τιμή Πώλησης 38,50 € -
Τα θαύματα της φύσηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,98 € Τιμή Πώλησης 22,20 € -
Ηγεσία με επιρροήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Τεχνητή νοημοσύνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 € -
Μην Κάνεις ΠίσωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,98 € Τιμή Πώλησης 22,20 € -
ΒαλκυρίεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Χάνσελ και ΓκρέτελΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 € -
Τεχνητή νοημοσύνηΚωδικός προϊόντος: 302206Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Έντεκα λεπτάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Ο ΑλχημιστήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Η βίβλος των κρυπτονομισμάτωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,80 € Τιμή Πώλησης 22,00 €


