Κώδικας Ζωής EFC - Energy Flow Control
Η απόλυτη Ολιστική Ενεργειακή μέθοδος
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 31,50 € |
| Τιμή Πώλησης | 35,00 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Η απόλυτη Ολιστική Ενεργειακή μέθοδος |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA.02.0344 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Οσελότος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 23χ16 |
| Ετος Εκδοσης | 2025 |
| Σελιδες Βιβλίου | 260 σελ. |
| Συγγραφεις | Κωτσάκης, Θανάσης Δ. |
| ISBN | 978-618-205-845-9 |
Η Πρόσκληση – Πρόκληση στην εκμάθηση της μεθόδου EFC
Φαντάσου να μπορούσες να ελέγξεις τη ροή της ενέργειάς σου όπως ρυθμίζεις την συχνότητα του ραδιοφώνου ή της τηλεόρασης, αναλόγως με την επιθυμία σου.
Να ξυπνάς το πρωί χωρίς βάρος, με αισιοδοξία χαρά και ευγνωμοσύνη ότι τίποτα δεν μπορεί να χαλάσει τη μέρα σας.
Η Ολιστική Ενεργειακή Μέθοδος EFC – Energy Flow Control είναι το αποτέλεσμα ετών επιστημονικής μελέτης, προσωπικής έρευνας και βιωματικής εφαρμογής.
Είναι ένας δυναμικός Κώδικας Ζωής.
Έχει τις ρίζες της σε διεθνείς έρευνες ψυχολογίας, νευροεπιστήμης και ενεργειακής θεωρίας, ενώ χτίστηκε πάνω στην απλή αλλά επαναστατική ιδέα ότι η εσωτερική μας ενέργεια μπορεί να γίνει το πιο ισχυρό μας εργαλείο.
Αυτό το βιβλίο δεν είναι μια ακόμη «φιλοσοφία ζωής» ούτε ένα ακόμη βιβλίο αυτοβελτίωσης.
Είναι ένας πρακτικός οδηγός για να μάθεις:
• πώς να αναγνωρίζεις τα σήματα του σώματος και του μυαλού σου,
• πώς να αντιλαμβάνεσαι και να αναγνωρίζεις άμεσα την ενέργεια γύρω σου,
• πώς να κατευθύνεις συνειδητά την ενέργειά σου,
• πώς να ελέγχεις την ενέργεια γύρω σου,
• και πώς να επαναφέρεις την ισορροπία σου ακόμα και στις πιο απαιτητικές στιγμές.
Δεν χρειάζεται να πιστεύεις σε κάτι «μυστικιστικό», χρειάζεται μόνο να θέλεις να ζήσεις καλύτερα και να πιστεύεις σε ΕΣΕΝΑ.
Η μέθοδος EFC θα σου δείξει τον τρόπο.
Αν αναζητάς καθαρότητα, σταθερότητα και δύναμη στην καθημερινότητά σου, αν θέλεις να αποκτήσεις τον έλεγχο της εσωτερικής σου ροής και να δημιουργήσεις την πραγματικότητα που ονειρεύεσαι, τότε αυτό το βιβλίο είναι η αφετηρία σου.
Είναι το «μαγικό κλειδί», ο Κώδικας Ζωής που έχεις άμεση ανάγκη!
Η αλλαγή ξεκινά τώρα.
Και ξεκινά από εσένα,
από μέσα σου.
Συγγραφέας:Κωστάκης, Γιώργος
| Υπότιτλος | Η απόλυτη Ολιστική Ενεργειακή μέθοδος |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA.02.0344 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Οσελότος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 23χ16 |
| Ετος Εκδοσης | 2025 |
| Σελιδες Βιβλίου | 260 σελ. |
| Συγγραφεις | Κωτσάκης, Θανάσης Δ. |
| ISBN | 978-618-205-845-9 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ελληνική Μύησις εις την Φιλοσοφίαν - Τα Χρυσά Έπη των ΠυθαγορείωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Το χορτοφαγικό βιβλίο μαγειρικής του Μπέρναρντ ΣωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Σύμφωνο φωνήενΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 7,20 € Τιμή Πώλησης 8,00 € -
That’s LifeΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Συναισθηματική ρύθμιση: Βήμα βήμα για το παιδί και τον γονέαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,35 € Τιμή Πώλησης 11,50 € -
Χώρος - ΧρόνοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Το μικρό βιβλίο για να γνωρίσετε τις γυναίκεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Η τέχνη της χαράςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,90 € Τιμή Πώλησης 11,00 € -
Μαμά, μπαμπά… ΒυθίζομαιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Το εγχειρίδιο του κατασκευαστή σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
ΑντιγόνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Η διδασκαλία των ξένων γλωσσών από την αρχαιότητα ως τις μέρες μαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Η διπλή καταγωγή του ανθρώπουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,30 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
PilatesΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 22,50 € Τιμή Πώλησης 25,00 € -
Βήματα κλασικού μπαλέτουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 22,50 € Τιμή Πώλησης 25,00 € -
Στιγμές, σημεία και στίγματα…Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Ταξίδι στη Μυθολογία και στην ΙστορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Αποκαλύψεις για τον 21ο αιώναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Δικαιωματισμός και νεοφιλελεύθερη παγκοσμιοποίησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
Ο μακρινός πλανήτηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Το κλειδί της ζωήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 €


