Η λέσχη των αγγέλων
Αστυνομικό μυθιστόρημα
Εκπτωση -20%
| Τιμή psarasbooks | 8,42 € |
| Τιμή Πώλησης | 10,52 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Αστυνομικό μυθιστόρημα |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.5562 |
| Κατηγορίες | 9789605360788 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Μαΐ 2001 |
| Εκδοτες | Ενάλιος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2001 |
| Σελιδες Βιβλίου | 151 σελ. |
| Συγγραφεις | Verissimo, Luis Fernando |
| ISBN | 978-960-536-078-8 |
Δέκα αριστοκράτες καλοφαγάδες φίλοι συναντιούνται μία φορά τον μήνα στην πολυτελή έπαυλη ενός απ' αυτούς για να απολαύσουν τα υπέροχα εδέσματα του μυστηριώδους σεφ Λουκίδιου. Όμως ο απροσδόκητος θάνατος ενός από τους φίλους αναστατώνει την ευγενή συντροφιά. Ο ιατροδικαστής διαπιστώνει ανακοπή καρδιάς, αλλά λίγο καιρό αργότερα, στη διάρκεια ενός ακόμη λουκούλλειου δείπνου, κι άλλος της συντροφιάς πεθαίνει. Τα μέλη της παράξενης αυτής ”Λέσχης” θορυβούνται, αλλά δεν αποφασίζουν να σταματήσουν τις γαστριμαργικές συναντήσεις τους, ώσπου η ερωμένη ενός από τους φίλους θα ειδοποιήσει την αστυνομία...
Ένα αστυνομικό μυθιστόρημα γεμάτο χιούμορ και σασπένς.
| Υπότιτλος | Αστυνομικό μυθιστόρημα |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.5562 |
| Κατηγορίες | 9789605360788 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Μαΐ 2001 |
| Εκδοτες | Ενάλιος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2001 |
| Σελιδες Βιβλίου | 151 σελ. |
| Συγγραφεις | Verissimo, Luis Fernando |
| ISBN | 978-960-536-078-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
ΧάιντεγκερΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 5,26 € Τιμή Πώλησης 6,58 € -
Μαρία η ΜαγδαληνήΕκπτωση -34%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Η κατάρα των ΦαραώΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,68 € Τιμή Πώλησης 18,35 € -
Η ναυμαχία της ΣαλαμίναςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,58 € Τιμή Πώλησης 19,48 € -
ΚαντΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 5,26 € Τιμή Πώλησης 6,58 € -
ΣοπενχάουερΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 5,26 € Τιμή Πώλησης 6,58 € -
ΜαρξΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 5,26 € Τιμή Πώλησης 6,58 € -
ΠλάτωνΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 5,29 € Τιμή Πώλησης 6,61 € -
ΑριστοτέληςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 6,85 € Τιμή Πώλησης 7,61 € -
Η Πάπισσα ΙωάνναΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 7,70 € Τιμή Πώλησης 9,63 € -
Ο ζητιάνοςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 7,65 € Τιμή Πώλησης 9,56 € -
Η νοημοσύνη της καρδιάςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 13,05 € Τιμή Πώλησης 16,31 € -
Στην καρδιά των συναισθημάτων του παιδιούΤιμή psarasbooks 14,27 € Τιμή Πώλησης 14,27 € -
Χίλιες και μια νύχτεςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 13,71 € Τιμή Πώλησης 17,14 € -
ΕγχειρίδιονΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 4,92 € Τιμή Πώλησης 6,15 € -
ΚλεοπάτραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,97 € Τιμή Πώλησης 12,19 € -
Το κρυφό σημειωματάριο του ΝτεκάρτΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,41 € Τιμή Πώλησης 14,90 € -
Μάρκος ΑυρήλιοςΚωδικός προϊόντος: 249201Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,59 € Τιμή Πώλησης 9,54 € -
ΟικονομικόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 7,86 € Τιμή Πώλησης 8,73 € -
Οι σταυροφορίεςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,45 € Τιμή Πώλησης 19,31 € -
Περί παίδων αγωγήςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 4,92 € Τιμή Πώλησης 6,15 € -
Βρες τη δυναμική που κρύβεις μέσα σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,51 € Τιμή Πώλησης 13,90 € -
Ομήρου ΙλιάδαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,12 € Τιμή Πώλησης 18,90 €
