Η Καββάλα και τα σύμβολά της
Εκπτωση -20%
| Τιμή psarasbooks | 11,20 € |
| Τιμή Πώλησης | 14,00 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2471 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 1991 |
| Εκδοτες | Ιάμβλιχος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 1991 |
| Σελιδες Βιβλίου | 210 σελ. |
| Συγγραφεις | Regardie, Israel |
| ISBN | 978-960-268-007-5 |
Ένας αληθινά εύφορος κήπος απλώνεται στις γραμμές αυτού του βιβλίου. Όποιος θελήσει να τον καλλιεργήσει, θα δρέψει πλούσιους καρπούς, τέτοιους που δε μοιάζουν με τους συνηθισμένους. Είναι εκείνοι που δίνουν τη δυνατότητα στον άνθρωπο να γνωρίσει περισσότερα για τον εαυτό του, τις άγνωστες λειτουργίες του και την εσωτερική του ταυτότητα. Στην πραγματικότητα πρόκειται για ένα πρακτικό εγχειρίδιο καββαλιστικού συμβολισμού, το οποίο μέχρι σήμερα χρησιμοποιείται σαν βιβλίο αναφοράς από κάθε εσωτερικό μελετητή. [...]
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2471 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 1991 |
| Εκδοτες | Ιάμβλιχος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 1991 |
| Σελιδες Βιβλίου | 210 σελ. |
| Συγγραφεις | Regardie, Israel |
| ISBN | 978-960-268-007-5 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Το δέντρο της ζωήςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 16,80 € Τιμή Πώλησης 21,00 € -
Η φιλοσοφική λίθος και το δέντρο της ζωήςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Η τέχνη της χαλάρωσης. Η τέχνη της αληθινής θεραπείαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
Η μεσαία στήληΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
ΤάλισμανΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,72 € Τιμή Πώλησης 20,80 € -
ΓεωμαντείαΤιμή psarasbooks 17,50 € Τιμή Πώλησης 17,50 € -
Διόραση, διοροσκοπία και αστρική προβολήΤιμή psarasbooks 19,50 € Τιμή Πώλησης 19,50 € -
Το αλφαβητάριο της ΚαμπάλαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,48 € Τιμή Πώλησης 10,60 € -
Βασικές αρχές της πρακτικής μαγείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,50 € Τιμή Πώλησης 10,60 € -
Golden Dawn (τόμος 2)Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 44,10 € Τιμή Πώλησης 49,00 € -
Golden dawn (τόμος 1)Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 35,10 € Τιμή Πώλησης 39,00 € -
Τα μυστικά της καρδιάςΤιμή psarasbooks 6,50 € Τιμή Πώλησης 6,50 € -
Ο προφήτηςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 5,60 € Τιμή Πώλησης 7,00 € -
ΗρακλήςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 10,40 € Τιμή Πώλησης 13,00 € -
ΣαμουράιΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 13,60 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Σκανδιναβική μυθολογίαΚωδικός προϊόντος: 84194ΙάμβλιχοςΔιαθέσιμοΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,60 € Τιμή Πώλησης 19,50 € -
ΣαμπάλαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 17,20 € Τιμή Πώλησης 21,50 € -
Αρχαία μυστήριαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 9,60 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Οι θεοί του ΟλύμπουΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,20 € Τιμή Πώλησης 19,00 € -
Ελληνικά μυστήριαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 10,40 € Τιμή Πώλησης 13,00 € -
ΑλχημείαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,20 € Τιμή Πώλησης 19,00 € -
Μεγάλοι μύστεςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 12,80 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
ΤσάκραΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 11,20 € Τιμή Πώλησης 14,00 €