Η γυναίκα τζάγκουαρ
Η γυναίκα τζάγκουαρ
Εκπτωση -15%
| Τιμή psarasbooks | 10,81 € |
| Τιμή Πώλησης | 12,72 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Η γυναίκα τζάγκουαρ |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.02.0360 |
| Εγκυρος Υποτιτλος | Το βιβλίο αυτό αναβιώνει με κάθε ζωντανή λεπτομέρεια τις αρχαίες τελετουργίες και διδασκαλίες των ιθαγενών της Αμερικής, τονίζοντας ιδιαίτερα τη σημασία της πνευματικής φώτισης και της δύναμης των γυναικών σε όλη την πορεία της Ιστορίας. Στα ερείπια εν |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Μαΐ 1991 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Καστανιώτη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 1991 |
| Σελιδες Βιβλίου | 251 σελ. |
| Συγγραφεις | Andrews, Lynn V. |
| ISBN | 978-960-03-0685-9 |
Το βιβλίο αυτό αναβιώνει με κάθε ζωντανή λεπτομέρεια τις αρχαίες τελετουργίες και διδασκαλίες των ιθαγενών της Αμερικής, τονίζοντας ιδιαίτερα τη σημασία της πνευματικής φώτισης και της δύναμης των γυναικών σε όλη την πορεία της Ιστορίας.
Στα ερείπια ενός παλιού ναού των Μάγια, στη ζούγκλα του Γιουκατάν, η Λυν Άντριους συναντά δυο Αμαζόνες που της δένουν τα μάτια και την οδηγούν σ' ένα μέρος φορτισμένο με μεγάλη δύναμη, όπου αλληλοσυγκρουόμενες ενέργειες προκαλούν και μάχονται η μια την άλλη στην τελετή της Έσχατης Μητέρας.
Η πιστή αφήγηση της Λυν Άντριους αποτελεί τη συνέχεια των βιβλίων "Η γυναίκα μάγος-γιατρός" και "Η πτήση του έβδομου φεγγαριού".
| Υπότιτλος | Η γυναίκα τζάγκουαρ |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.02.0360 |
| Εγκυρος Υποτιτλος | Το βιβλίο αυτό αναβιώνει με κάθε ζωντανή λεπτομέρεια τις αρχαίες τελετουργίες και διδασκαλίες των ιθαγενών της Αμερικής, τονίζοντας ιδιαίτερα τη σημασία της πνευματικής φώτισης και της δύναμης των γυναικών σε όλη την πορεία της Ιστορίας. Στα ερείπια εν |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Μαΐ 1991 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Καστανιώτη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 1991 |
| Σελιδες Βιβλίου | 251 σελ. |
| Συγγραφεις | Andrews, Lynn V. |
| ISBN | 978-960-03-0685-9 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η πτήση του έβδομου φεγγαριούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,50 € Τιμή Πώλησης 12,78 € -
Η γυναίκα άλογο του ανέμουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 10,81 € Τιμή Πώλησης 12,72 € -
Η γυναίκα των άστρωνΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 10,81 € Τιμή Πώλησης 12,72 € -
Η γυναίκα της αρχαίας μαγείαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 10,81 € Τιμή Πώλησης 12,72 € -
Η γυναίκα μάγος-γιατρόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,45 € Τιμή Πώλησης 12,72 € -
Μυστική φυλακήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Ο άνθρωπος και η ψύχωσή τουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,17 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Τεχνητή νοημοσύνη: Η εκτόπιση της εργασίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Ο ξένοςΚωδικός προϊόντος: 233935Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Άγριοι καιροίΚωδικός προϊόντος: 309687Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,80 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
Η εξορία και το βασίλειοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,50 € Τιμή Πώλησης 12,78 € -
Χοράς αλ ΖαμάνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Το πέρασμαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 12,67 € Τιμή Πώλησης 14,91 € -
ΖήλιαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 8,14 € Τιμή Πώλησης 9,58 € -
Το μαύρο κουτίΚωδικός προϊόντος: 75694Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 15,40 € Τιμή Πώλησης 18,12 € -
Ο λαβύρινθοςΚωδικός προϊόντος: 73143ΔιαθέσιμοΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 18,11 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
CD ΕΝΤΕΥΘΕΝ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΚωδικός προϊόντος: 7-00-023-0000Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
CD ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 4Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,62 € Τιμή Πώλησης 11,80 € -
Η Ελλάδα στο μεταίχμιο ενός νέου κόσμουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 16,29 € Τιμή Πώλησης 19,17 € -
Η Ελλάδα στο μεταίχμιο ενός νέου κόσμουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 10,86 € Τιμή Πώλησης 12,78 € -
Μάθε να αποδέχεσαι τον εαυτό σουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 8,16 € Τιμή Πώλησης 9,60 € -
Tsoclis - Ο Άγιος Γεώργιος και ο πύθωναςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,06 € Τιμή Πώλησης 15,62 € -
Το μεγάλο άλμαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 13,59 € Τιμή Πώλησης 15,99 €