Η δύναμη της συγχώρεσης
Ως πράξη απελευθέρωσης του εαυτού μας και των άλλων
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 10,80 € |
| Τιμή Πώλησης | 12,00 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Ως πράξη απελευθέρωσης του εαυτού μας και των άλλων |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.0794 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Φεβ 2019 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις iWrite |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2019 |
| Σελιδες Βιβλίου | 160 σελ. |
| Συγγραφεις | Γαρδέλης, Γιάννης |
| ISBN | 978-960-627-058-1 |
Υπάρχει μια εξαιρετικά ισχυρή δύναμη που μπορεί, αν χρησιμοποιηθεί, να αλλάξει τον κόσμο. Είναι η δύναμη που έχει αγνοηθεί ακόμα και από τη σύγχρονη επιστήμη, αν και έχει ανακαλυφθεί χιλιάδες χρόνια πριν. Είναι αυτή που πολλαπλασιάζει ό,τι καλύτερο έχουμε μέσα μας και επιτρέπει στην ανθρωπότητα να μη σβήσει στον τυφλό εγωισμό της.
ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗΣ.
”Η ικανότητα να συγχωρείς είναι προσόν του δυνατού. Οι αδύναμοι ποτέ δεν συγχωρούν!”
Μαχάτμα Γκάντι
| Υπότιτλος | Ως πράξη απελευθέρωσης του εαυτού μας και των άλλων |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.0794 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Φεβ 2019 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις iWrite |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2019 |
| Σελιδες Βιβλίου | 160 σελ. |
| Συγγραφεις | Γαρδέλης, Γιάννης |
| ISBN | 978-960-627-058-1 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Υπάρχει ζωή μετά τον θάνατοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,36 € Τιμή Πώλησης 14,84 € -
Το Τρίτο ΚύμαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,27 € Τιμή Πώλησης 20,30 € -
Δραπετεύοντας από την ομηρία της φαντασίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,66 € Τιμή Πώλησης 17,40 € -
Αόρατα σύνορα, ορατοί άνθρωποιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,39 € Τιμή Πώλησης 13,77 € -
Η ανάρμοστος κατάχρησιςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 € -
Χοροθεραπεία στο πανήγυριΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,39 € Τιμή Πώλησης 14,88 € -
Όπως σκέφτεται ένας άνθρωποςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,79 € Τιμή Πώλησης 10,88 € -
Η φωνή της καρδιάς μαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,90 € Τιμή Πώλησης 12,11 € -
Το δάσος της ζωήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Η πριγκίπισσα με τα πόδια βατραχοπέδιλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,90 € Τιμή Πώλησης 14,33 € -
Ποιος θέλεις να είσαι;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,39 € Τιμή Πώλησης 14,88 € -
Ο Φάουστ κι εγώΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Γονέας ηγέτηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,81 € Τιμή Πώλησης 10,90 € -
Η διατροφή στη ζωή μαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,20 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Το παιδί της βασίλισσαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
Η σκιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
ΕπίγνωσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,70 € Τιμή Πώλησης 13,00 € -
Πρακτικός οδηγός συναισθηματικής ισορροπίας για άτομα και ζευγάριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,90 € Τιμή Πώλησης 17,66 € -
Τα μυστικά της πράσινης μαγείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,90 € Τιμή Πώλησης 14,33 € -
Ρούνοι για αρχάριουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,90 € Τιμή Πώλησης 14,33 € -
Σύγχρονη μαγεία και μαγική τέχνη για αρχάριουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,90 € Τιμή Πώλησης 14,33 € -
Ελληνική Νομαρχία - Δηλαδή λόγος περί ελευθερίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,65 € Τιμή Πώλησης 18,50 € -
Το ημερολόγιο της νευρικής ανορεξίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,39 € Τιμή Πώλησης 13,77 € -
Συμβουλή τριών επισκόπωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,42 € Τιμή Πώλησης 13,80 €