Η δύναμη στις πωλήσεις
Η μέθοδος Silva για όσους ασχολούνται με πωλήσεις - Το επαναστατικό πρόγραμμα δύναμης του νου
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 14,40 € |
| Τιμή Πώλησης | 16,00 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Η μέθοδος Silva για όσους ασχολούνται με πωλήσεις - Το επαναστατικό πρόγραμμα δύναμης του νου |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.02.0056 |
| Εκδοτες | ΚΡΙΤΟΝΟΥ |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Σελιδες Βιβλίου | 283 σελ. |
| Συγγραφεις | Silva, Jose - Bernd, Ed |
| ISBN | 978-960-8126-01-5 |
Η ”Δύναμη στις Πωλήσεις” βασίζεται στο πιο φημισμένο και επιτυχημένο πρόγραμμα για τον έλεγχο του στρες και την εξέλιξη του νου -τη Μέθοδο Σίλβα. Ο κάθε αναγνώστης θα επωφεληθεί από την επαναστατική τεχνική του Χοσέ Σίλβα και θα μάθει πώς
να δημιουργεί άμεση επικοινωνία με τους πελάτες
να χειρίζεται τις αντιρρήσεις με σιγουριά και ευκολία
να κλείνει πιο αποτελεσματικά την πώληση
να πετυχαίνει και να ξεπερνάει τους στόχους πωλήσεων
| Υπότιτλος | Η μέθοδος Silva για όσους ασχολούνται με πωλήσεις - Το επαναστατικό πρόγραμμα δύναμης του νου |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.02.0056 |
| Εκδοτες | ΚΡΙΤΟΝΟΥ |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Σελιδες Βιβλίου | 283 σελ. |
| Συγγραφεις | Silva, Jose - Bernd, Ed |
| ISBN | 978-960-8126-01-5 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η κοιλάδα των ρόδων 4000 μ.Χ.Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Πωλείται η παράδεισος...Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 10,20 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Επιτυχία: Ολοκληρωμένη ζωήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 5,63 € Τιμή Πώλησης 6,25 € -
Βελτιώστε τη ζωή σας σε 30 ώρεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
Γιατρικά της φύσης για υγεία και καλή κατάστασηΤιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Το μικρό βιβλίο του Γιούρι Γκέλλερ για τη δύναμη του νουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 5,51 € Τιμή Πώλησης 6,12 € -
Πως θα πάρετε βοήθεια από την άλλη σας πλευρά με τη μέθοδο SilvaΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,06 € Τιμή Πώλησης 13,40 € -
Μέθοδος Silva για τον έλεγχο του νουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,16 € Τιμή Πώλησης 12,40 € -
Όλο και καλύτεραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
ΈλλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,01 € Τιμή Πώλησης 12,23 € -
Εσύ ο θεραπευτήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Ιωάννης του ΘεούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,20 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Joao ο βραζιλιάνος θεραπευτήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,61 € Τιμή Πώλησης 16,23 € -
Γεύματα...ζωήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Συστημικές προσεγγίσεις στην ψυχοθεραπείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,17 € Τιμή Πώλησης 19,08 € -
Ξεκόλλα! Πάμε παρακάτω!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,49 € Τιμή Πώλησης 16,10 € -
ΠίστευεΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,90 € Τιμή Πώλησης 21,00 € -
Organised chaosΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,98 € Τιμή Πώλησης 22,20 € -
90 Μέρες ΈμπνευσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 23,89 € Τιμή Πώλησης 26,55 € -
Δραπετεύοντας από την ομηρία της φαντασίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,66 € Τιμή Πώλησης 17,40 € -
ΟικογένειαΚωδικός προϊόντος: 310746Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 €


