Η χαρά των αγγέλων στην εξυπηρέτηση της γης
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 13,50 € |
| Τιμή Πώλησης | 15,00 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2316 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2001 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2001 |
| Σελιδες Βιβλίου | 190 σελ. |
| Συγγραφεις | Νίτσελε - Γραμματικάκη, Ελένη |
| ISBN | 978-960-430-141-6 |
Η άφιξη της νέας χιλιετίας, που σφραγίζει την ανθρωπότητα με την παρουσία της, φέρνει μαζί της μια προσμονή, ακαθόριστη ίσως, ώστε άλλοι να περιμένουν μια καταστροφή που δυστυχώς είναι οι πιο πολλοί και άλλοι ελπίζουν σε μια ευχάριστη αλλαγή του ταλαίπωρου πλανήτη μας και της ανθρωπότητας.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2316 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2001 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2001 |
| Σελιδες Βιβλίου | 190 σελ. |
| Συγγραφεις | Νίτσελε - Γραμματικάκη, Ελένη |
| ISBN | 978-960-430-141-6 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
ΕδέντιαΤιμή psarasbooks 12,78 € Τιμή Πώλησης 12,78 € -
Άγγελοι και συνειδητές ενέργειεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,20 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Τα δώρα των αγγέλων στη γηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Η πύλη των μεγάλων αποκαλύψεωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Νυχτοπεταλούδα & η φλόγαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 27,00 € Τιμή Πώλησης 30,00 € -
Έργα και ημέραιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,70 € Τιμή Πώλησης 23,00 € -
Η φιλοσοφία της ελευθερίαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 20,00 € Τιμή Πώλησης 25,00 € -
ΗράκλειτοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,10 € Τιμή Πώλησης 9,00 € -
Μέσα στο ιερό της ψυχήςΤιμή psarasbooks 7,65 € Τιμή Πώλησης 7,65 € -
Η επί του όρους ομιλίαΤιμή psarasbooks 9,50 € Τιμή Πώλησης 9,50 € -
Τάο Τε ΤζινγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,70 € Τιμή Πώλησης 13,00 € -
Τα δεκατρία κεφάλαια για το Τάι Τζι Τσουάν του Μάστερ ΤζενγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,99 € Τιμή Πώλησης 14,43 € -
Κάρμα - ΜετενσάρκωσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Η έκτη αίσθησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,20 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Στον ναό της καρδιάςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,80 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
Η δύναμη της σκέψηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Εσωτερική αστρολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Κελτικές ρούνεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,52 € Τιμή Πώλησης 17,25 € -
Αρχαία ελληνικά μυστήριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Περί πλανών και αληθείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 22,50 € Τιμή Πώλησης 25,00 € -
Αιγυπτιακή βίβλος των νεκρών - πλήρες κείμενοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 29,70 € Τιμή Πώλησης 33,00 €
