Γιορτή στο επιχειρείν
365 ευκαιρίες επικοινωνίας με τον πελάτη γαι όλο το έτος
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 15,88 € |
| Τιμή Πώλησης | 17,65 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | 365 ευκαιρίες επικοινωνίας με τον πελάτη γαι όλο το έτος |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.0649 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2017 |
| Εκδοτες | Rosili |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 17Χ24 |
| Ετος Εκδοσης | 2017 |
| Σελιδες Βιβλίου | 256 σελ. |
| Συγγραφεις | Κόλλιας, Οδυσσέας |
| ISBN | 978-618-5131-28-9 |
Το βιβλίο παρουσιάζει τις Παγκόσμιες και Εθνικές Ημέρες του έτους και προτείνει ενέργειες μάρκετινγκ για την αξιοποίησή τους σε κάθε επάγγελμα και τομέα επιχείρησης.
Σκοπός του βιβλίου είναι να ενθαρρύνει τους επιχειρηματίες να ενσωματώσουν τον εορτασμό των Παγκόσμιων και Εθνικών Ημερών στις δραστηριότητές τους προκειμένου να επιτύχουν:
- ανάπτυξη και ενίσχυση των σχέσεων με τους πελάτες και τους προμηθευτές,
- επέκταση πελατειακής βάσης,
- αύξηση πιστότητας πελατών,
- ενημέρωση κοινού για κοινωνικά ζητήματα,
- ανάδειξη κοινωνικού προσώπου επιχείρησης,
-βελτίωση εικόνας επιχείρησης,
- καλλιέργεια ομαδικού πνεύματος στους εργαζομένους,
- αύξηση πωλήσεων.
Το βιβλίο απευθύνεται σε ιδιοκτήτες μικρών και μεσαίων επιχειρήσεων, πωλητές, αυτοαπασχολούμενους, ελεύθερους επαγγελματίες, καθώς και σε όλους όσοι δραστηριοποιούνται στο επιχειρείν και ενδιαφέρονται για την υιοθέτηση ενός καινοτόμου εργαλείου μάρκετινγκ με σκοπό την ανάπτυξη των πωλήσεων, την καλλιέργεια των δημοσίων σχέσεων και την ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση του πελάτη.
| Υπότιτλος | 365 ευκαιρίες επικοινωνίας με τον πελάτη γαι όλο το έτος |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.0649 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2017 |
| Εκδοτες | Rosili |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 17Χ24 |
| Ετος Εκδοσης | 2017 |
| Σελιδες Βιβλίου | 256 σελ. |
| Συγγραφεις | Κόλλιας, Οδυσσέας |
| ISBN | 978-618-5131-28-9 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Το 1821 και το επιχειρείνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,85 € Τιμή Πώλησης 16,50 € -
Συμπεριφορά καταναλωτήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 53,01 € Τιμή Πώλησης 58,90 € -
Ψηφιακό μάρκετινγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 56,00 € Τιμή Πώλησης 62,22 € -
Οργάνωση και διοίκησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 41,90 € Τιμή Πώλησης 46,56 € -
Οδηγός Social Media MarketingΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,74 € Τιμή Πώλησης 17,49 € -
Φράσεις που μ' έμαθαν να ζωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,39 € Τιμή Πώλησης 13,77 € -
Σύγχρονη μακροοικονομικήΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 29,88 € Τιμή Πώλησης 35,15 € -
Μάρκετινγκ χονδρικού και λιανικού εμπορίουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 21,69 € Τιμή Πώλησης 24,10 € -
Αρχές μάρκετινγκΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 31,69 € Τιμή Πώλησης 37,28 € -
Μάρκετινγκ μάνατζμεντΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 36,45 € Τιμή Πώλησης 40,50 € -
Μάρκετινγκ λιανικού και χονδρικού εμπορίουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 23,40 € Τιμή Πώλησης 26,00 € -
Διοίκηση δικτύων διανομής και logisticsΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 23,40 € Τιμή Πώλησης 26,00 € -
Επιχειρησιακή αναλυτική και ποσοτικά υποδείγματα μάρκετινγκ καιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 34,16 € Τιμή Πώλησης 37,95 € -
32 φράσεις πελατών που αγαπάμε να μισούμεΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Αποτελεσματική διαχείριση χρόνουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,99 € Τιμή Πώλησης 17,77 € -
Ενοποιημένες χρηματοοικονομικές καταστάσειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 36,90 € Τιμή Πώλησης 41,00 € -
Προχωρημένη χρηματοοικονομική λογιστικήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 72,90 € Τιμή Πώλησης 81,00 € -
Οργάνωση και διοίκηση έργωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 31,49 € Τιμή Πώλησης 34,99 € -
Μάρκετινγκ τουρισμού και φιλοξενίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 39,95 € Τιμή Πώλησης 44,39 € -
Μάρκετινγκ. Περιλαμβάνει και Digital μάρκετινγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 73,98 € Τιμή Πώλησης 82,20 € -
Εξυπηρέτηση πελατών σε φιλοξενία & εστίασηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,74 € Τιμή Πώλησης 17,49 € -
Διοίκηση τουριστικών επιχειρήσεωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 49,00 € Τιμή Πώλησης 54,44 € -
Διοίκηση ανθρωπίνων πόρωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 45,90 € Τιμή Πώλησης 51,00 € -
Logistics μάνατζμεντ και στρατηγικήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 56,00 € Τιμή Πώλησης 62,22 €