Γίνε ο γονιός του εαυτού σου
Γίνετε ο πρώτος που θα αξιολογήσει αυτό το προϊόν
Κωδικός προϊόντος:
240598
Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίας
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 11,25 € |
| Τιμή Πώλησης | 12,50 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.0837 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Οκτ 2019 |
| Εκδοτες | Εκδοτικός Οίκος Α. Α. Λιβάνη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Ετος Εκδοσης | 2019 |
| Σελιδες Βιβλίου | 192 σελ. |
| Συγγραφεις | Kang Chan, Yong |
| ISBN | 978-960-14-3480-3 |
Μήπως δεν πήρατε την αγάπη που θέλατε από τους γονείς σας; Μήπως εξακολουθείτε να επιθυμείτε την επιδοκιμασία τους; Από πολύ μικρή ηλικία, προσπαθούμε να εντυπωσιάζουμε τους γονείς μας και να τους κάνουμε ευτυχισμένους. Είμαστε καλά παιδιά και δεν μπλέκουμε σε φασαρίες. Διαβάζουμε τα μαθήματά μας και προσπαθούμε με όλες μας τις δυνάμεις να τους κάνουμε υπερήφανους. Όμως τίποτα δεν είναι αρκετό.
Εξακολουθούν να μας αντιμετωπίζουν με τον ίδιο τρόπο. Για ποιο λόγο είναι τόσο δύσκολο να κάνουμε τους γονείς μας να μας αγαπήσουν;Τα παιδιά επιζητούν την αγάπη των γονιών τους. Όμως... έχουμε πλέον ενηλικιωθεί. Δεν είμαστε πια παιδιά. Για ποιο λόγο, λοιπόν, εξακολουθούμε να επιζητούμε την επιδοκιμασία των γονιών μας;
Ανεξάρτητα από την ηλικία σας, κάθε φορά που είστε με τους γονείς σας, ξαναγίνεστε αυτόματα παιδί. Η σχέση με τους γονείς σας παραμένει πολύ συχνά η ίδια.Καθώς δεν μπορείτε να αλλάξετε τους γονείς σας, ο μοναδικός τρόπος για να βελτιώσετε τη σχέση μαζί τους είναι να αλλάξετε εσείς και να γίνετε ο γονιός του εαυτού σας.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.0837 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Οκτ 2019 |
| Εκδοτες | Εκδοτικός Οίκος Α. Α. Λιβάνη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Ετος Εκδοσης | 2019 |
| Σελιδες Βιβλίου | 192 σελ. |
| Συγγραφεις | Kang Chan, Yong |
| ISBN | 978-960-14-3480-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η συνήθεια της αμφιβολίαςΚωδικός προϊόντος: 240599Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,25 € Τιμή Πώλησης 12,50 € -
Άδειασε το ποτήρι σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,25 € Τιμή Πώλησης 12,50 € -
ΠυθαγόραςΚωδικός προϊόντος: 97030Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 12,66 € Τιμή Πώλησης 14,90 € -
ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ
Αλλάξτε την τύχη σας για να αλλάξει η ζωή σαςΤιμή psarasbooks 19,00 € Τιμή Πώλησης 19,00 € -
Που να βρω την ψυχή μου...Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 16,97 € Τιμή Πώλησης 19,96 € -
Πλάτωνας, όχι Πρόζακ!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,05 € Τιμή Πώλησης 14,50 € -
Οι πονηροί τύποι των ΜυκηνώνΤιμή psarasbooks 10,75 € Τιμή Πώλησης 10,75 € -
Το εγχειρίδιο του πολεμιστή του φωτόςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 9,10 € Τιμή Πώλησης 10,71 € -
Θέλω να είμαι καλάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,30 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Οι προβληματικές επιχειρήσειςΤιμή psarasbooks 10,75 € Τιμή Πώλησης 10,75 € -
Η ελληνική τραγωδίαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 14,79 € Τιμή Πώλησης 17,40 € -
Η άλλη άποψηΕκπτωση -43%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
ΓαίαΚωδικός προϊόντος: 25713Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 17,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Το μέλλον μας. ΠροφητείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,21 € Τιμή Πώλησης 16,90 € -
Μέγας ΑλέξανδροςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 16,53 € Τιμή Πώλησης 19,45 € -
ΜαχαμπαράταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ
ΟυρανογραφίαΚωδικός προϊόντος: 25435Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks 17,00 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Η μοίρα των γυναικώνΚωδικός προϊόντος: 232217Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
ΜοιχείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,42 € Τιμή Πώλησης 16,03 € -
Η μαγείαΕκπτωση -33%Τιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 15,00 €



