Γίνε η Ferrari που πάντα ήθελες να αγοράσεις
Όσο κινείσαι ζεις
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 13,59 € |
| Τιμή Πώλησης | 15,10 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Όσο κινείσαι ζεις |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.03.0058 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ιβίσκος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2024 |
| Σελιδες Βιβλίου | 200 σελ. |
| Συγγραφεις | Γεωργιάδης, Μάνος |
| ISBN | 978-618-5505-91-2 |
Είσαι από εκείνους που κάθε Δευτέρα «ξεκινάς» τη γυμναστική; Υπάρχει εύκολος τρόπος να εντάξεις την σωματική δραστηριότητα στη ζωή σου και θα τον ανακαλύψεις στα παραδείγματα, στις έγκυρες επιστημονικές μελέτες και στις πολυετείς έρευνες που θα βρεις στις σελίδες αυτού του βιβλίου. Ήρθε η ώρα να ξεκινήσεις όντως να γυμνάζεσαι από αυτή τη Δευτέρα!
Θα κατανοήσεις πόσο απαραίτητη είναι η σωματική δραστηριότητα και ο αντίκτυπος που έχει στην ανθρώπινη συμπεριφορά, καθώς:
• Επηρεάζει άμεσα κάθε ανθρώπινο σύστημα, την ψυχική διάθεση και τη γνωστική υγεία.
• Βελτιώνει την ποιότητα των διαπροσωπικών σχέσεων.
• Επιδρά στις διατροφικές αποφάσεις, το καρδιαγγειακό, το ορμονικό, το αναπνευστικό, το γαστροοισοφαγικό και το ανοσοποιητικό σύστημα.
• Επηρεάζει τον τρόπο που επικοινωνεί ο εγκέφαλος με όλα τα όργανα και ιδιαίτερα με το νευρικό και το πεπτικό σύστημα.
• Κάνει το σώμα μας να ανταποκρίνεται καλύτερα στις κλιματικές προκλήσεις της εποχής μας.
• Βελτιώνει αισθητά την ποιότητα αλλά και τη διάρκεια του ύπνου.
Κάνε τη γυμναστική συνήθεια εντάσσοντάς τη στην καθημερινή σου ρουτίνα. Μια συνήθεια που χρειάζεται μόλις 90 ημέρες για να εδραιωθεί, αλλά μπορεί να κρατήσει μια ζωή!
| Υπότιτλος | Όσο κινείσαι ζεις |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.03.0058 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ιβίσκος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2024 |
| Σελιδες Βιβλίου | 200 σελ. |
| Συγγραφεις | Γεωργιάδης, Μάνος |
| ISBN | 978-618-5505-91-2 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η γενιά της οδύνης και της αναρχίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,45 € Τιμή Πώλησης 20,50 € -
Προγονική θεραπείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 € -
Πώς να σε συγχωρήσω;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,49 € Τιμή Πώλησης 16,10 € -
Περασμένα, ξεχασμέναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,92 € Τιμή Πώλησης 14,35 € -
Το Σαββατοκύριακο του ενός εκατομμυρίουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,21 € Τιμή Πώλησης 16,90 € -
Αυτό το βιβλίο το έγραψα για σέναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Το νόημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,47 € Τιμή Πώλησης 13,85 € -
Όταν ερωτεύονται τα ζώδιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,43 € Τιμή Πώλησης 18,25 € -
To Date or not to Date?Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,42 € Τιμή Πώλησης 13,80 € -
Φάε όταν πεινάς, όχι όταν πονάςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Οι πυλώνες της νέας ολιστικής ιατρικήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 26,91 € Τιμή Πώλησης 29,90 € -
Mindfulness - Το τώρα που θα ήθελες να ζειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,48 € Τιμή Πώλησης 17,20 € -
Η Γάτα του Δαλάι Λάμα και οι Τέσσερις Πατούσες της Πνευματικής ΑναζήτησηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,30 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Θυμήσου να ξεχάσειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,92 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
Μαμά, θέλω κάτι να σου πωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,98 € Τιμή Πώλησης 12,20 € -
Το αντίδοτοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,38 € Τιμή Πώλησης 18,20 € -
Οι νέες περιπέτειες της ΔανάηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Tabula RasaΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Οι πέντε επόμενες κινήσεις σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,92 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
Η αυτοβιογραφία του τραύματοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Η σκοτεινή πένα της επιτυχίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,90 € Τιμή Πώλησης 21,00 € -
The Self Love DiaryΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,70 € Τιμή Πώλησης 13,00 € -
Σκέψου σαν Στωικός και πλούτισεΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,12 € Τιμή Πώλησης 16,80 €