Ερωτική παγίδα
Εκπτωση -20%
| Τιμή psarasbooks | 14,61 € |
| Τιμή Πώλησης | 18,26 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.1843 |
|---|---|
| Κατηγορίες | 9789606769351 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Μαΐ 2010 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ωκεανός |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Ετος Εκδοσης | 2010 |
| Σελιδες Βιβλίου | 464 σελ. |
| Συγγραφεις | Απέργη, Έλσα |
| ISBN | 978-960-6769-35-1 |
Η Άννα, σε ένα κοσμικό πάρτι, θα ξανασυναντήσει τον πρώην εραστή της, και ο έγγαμος βίος της
θα γυρίσει ανάποδα. Αν και ερωτευμένη με τον σύζυγό της, η απρόσμενη συνάντηση με τον
παλιό μεγάλο έρωτα της ζωής της που την είχε εγκαταλείψει και είχε εξαφανιστεί από προσώπου
γης, θα την φέρει σε μεγάλη αναστάτωση. Έτσι, χωρίς να καταλάβει πώς, βρίσκεται εγκλωβισμένη
σε μια διπλή σχέση που δεν είναι τόσο απλή όσο φαίνεται εκ πρώτης όψεως. Κάτι που έρχεται από
πολύ παλιά, μια ιστορία της Κατοχής, συνδέει τους δύο άνδρες της ζωής της...
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.1843 |
|---|---|
| Κατηγορίες | 9789606769351 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Μαΐ 2010 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ωκεανός |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Ετος Εκδοσης | 2010 |
| Σελιδες Βιβλίου | 464 σελ. |
| Συγγραφεις | Απέργη, Έλσα |
| ISBN | 978-960-6769-35-1 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ο χρόνος θα σβήσει τις πληγέςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 13,60 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Η τελευταία νύχταΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 11,00 € Τιμή Πώλησης 13,75 € -
Δολοφονίες στη Βραζιλιάνικη Ακαδημία ΓραμμάτωνΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 11,42 € Τιμή Πώλησης 14,27 € -
Για μια καλύτερη ζωήΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,32 € Τιμή Πώλησης 17,90 € -
Πρόσωπο με πρόσωποΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 12,72 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Το ψέμαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 17,50 € -
Το τραγούδι της ψυχήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Φωτιά στο παρελθόνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Λέων και ΕμινέΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,01 € Τιμή Πώλησης 18,90 € -
Κορίτσι στο χιόνιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,36 € Τιμή Πώλησης 14,84 € -
ΙκαρίδεςΚωδικός προϊόντος: 233245Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Ευλογημένο ψέμαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Εκατομμυριούχος κατά τύχηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,25 € Τιμή Πώλησης 12,50 € -
Peaky Blinders: Η αληθινή ιστορία των διαβόητων συμμοριών του ΜπέρμιγχαμΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,71 € Τιμή Πώλησης 11,90 € -
Στέλλα, μια ζωή δεν μας φτάνειΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,01 € Τιμή Πώλησης 8,90 € -
Οι αθάνατοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Ο πρώτος αμέθυστοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Ζάχαρη άχνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,41 € Τιμή Πώλησης 14,90 € -
Το άλλο μισόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,70 € Τιμή Πώλησης 13,00 € -
Τι να σημαίνουν οι σημύδες;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,21 € Τιμή Πώλησης 16,90 € -
Το ναρκοπέδιο του έρωταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,21 € Τιμή Πώλησης 16,90 € -
Το γεράκι της ΜάλταςΚωδικός προϊόντος: 243437Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Στον αστερισμό της ΑγγέλικαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,41 € Τιμή Πώλησης 14,90 € -
Καλλιόπη: Η δούλη των ΑθηνώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 €