Έρωτες, έρωτες, έρωτες
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 13,50 € |
| Τιμή Πώλησης | 15,00 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.4449 |
|---|---|
| Εκδοτες | Εκδόσεις Κέδρος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2023 |
| Σελιδες Βιβλίου | 288 σελ. |
| Συγγραφεις | Ραπτόπουλος, Βαγγέλης |
| ISBN | 978-960-04-5368-3 |
Ως συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις, δεν το κατάλαβα αμέσως. Δεν έδωσα σημασία στην τεράστια φόρα που είχα πάρει για να την εντυπωσιάσω και να την κατακτήσω. Νόμιζα ότι απλώς παίζω. Και δεν είχα άδικο από μια πλευρά. Ο έρωτας είναι το υπέρτατο παιχνίδι, και όσοι τζογάρουν σ’ αυτόν είναι υποχρεωτικά παιχνιδιάρηδες, το πιστεύω. Αν και το βασικό χαρακτηριστικό των ερωτευμένων είναι ότι γίνονται ανισόρροποι, δηλαδή τους στρίβει, τρελαίνονται κυριολεκτικά.
Μόνο ο θάνατος θα μας χωρίσει • Ο ορισμός της απιστίας • Κληρονομικότητα • Δεύτερη ζωή δεν έχει • Υπερδιέγερση • Μοναχικός λύκος • Ο Καλλίφωνος Καναρίνης • Μητριά • Μία είναι η πληγή • Το πάνω χέρι • Για πάντα • Έρωτες, έρωτες, έρωτες
Δώδεκα ιστορίες με πρωταγωνιστές που επιμένουν να παλεύουν για την ικανοποίηση της ερωτικής επιθυμίας τους. Δώδεκα παραλλαγές πάνω στο ίδιο θέμα, με την τελευταία και μεγαλύτερη να αγκαλιάζει όλες τις προηγούμενες.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.4449 |
|---|---|
| Εκδοτες | Εκδόσεις Κέδρος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2023 |
| Σελιδες Βιβλίου | 288 σελ. |
| Συγγραφεις | Ραπτόπουλος, Βαγγέλης |
| ISBN | 978-960-04-5368-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η απίστευτη ιστορία της Πάπισσας ΙωάνναςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 9,57 € Τιμή Πώλησης 11,26 € -
Ο Θεός φταίει, που έκανε τον κόσμο τόσο ωραίοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,92 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
ΑνέγγιχτηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Λίγη ιστορία της νεοελληνικής λογοτεχνίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Ό,τι καλύτερο μου έχει συμβείΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,90 € Τιμή Πώλησης 11,00 € -
Η πιο κρυφή πληγήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,11 € Τιμή Πώλησης 17,90 € -
Η υψηλή τέχνη της αποτυχίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,80 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
ΝουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,20 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Η ώρα των αρπακτικώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,25 € Τιμή Πώλησης 12,50 € -
Σατόσι Νακαμότο Ο δημιουργός του BitcoinΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,80 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
Για μια συντροφιά ανάμεσά μαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 13,86 € Τιμή Πώλησης 16,31 € -
Ο δρόμος ο λιγότερο ταξιδεμένος συνεχίζεταιΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 12,99 € Τιμή Πώλησης 15,28 € -
Η Αποκάλυψη του Ιωάννη στην Πάτμο πριν από 1900 χρόνιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,50 € Τιμή Πώλησης 5,00 € -
Ο ασημένιος θρόνος 6Κωδικός προϊόντος: 9406Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,13 € Τιμή Πώλησης 10,14 € -
Τάο Τε ΚινγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Το πράσινο αίμαΕκπτωση -2%Τιμή psarasbooks 6,00 € Τιμή Πώλησης 6,12 € -
Λεξιλόγιο της ψυχανάλυσηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 41,28 € Τιμή Πώλησης 45,87 € -
ΤαρώΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 6,93 € Τιμή Πώλησης 8,15 € -
Ο μεγάλος περίπατος του ΠέτρουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 10,83 € Τιμή Πώλησης 12,74 € -
Ένας σκούφος από πορφύραΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 19,07 € Τιμή Πώλησης 22,43 € -
ΓραφολογίαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 12,99 € Τιμή Πώλησης 15,28 € -
Πάρτε τη ζωή στα χέρια σαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 12,19 € Τιμή Πώλησης 14,34 € -
Το φως που καίειΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 13,85 € Τιμή Πώλησης 16,29 €
