Δον Ζουάν ο νεότερος
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 6,72 € |
| Τιμή Πώλησης | 7,47 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2274 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 1994 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Δωδώνη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 22χ15 |
| Ετος Εκδοσης | 1994 |
| Σελιδες Βιβλίου | 193 σελ. |
| Συγγραφεις | Μακρής, Νίκος, 1947- |
| ISBN | 978-960-248-702-0 |
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2274 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 1994 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Δωδώνη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 22χ15 |
| Ετος Εκδοσης | 1994 |
| Σελιδες Βιβλίου | 193 σελ. |
| Συγγραφεις | Μακρής, Νίκος, 1947- |
| ISBN | 978-960-248-702-0 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Γνώση και συνείδησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,45 € Τιμή Πώλησης 12,72 € -
Άπειρο και πεπερασμένοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,36 € Τιμή Πώλησης 14,84 € -
Μυστική και φιλοσοφίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Νοσταλγία και φιλοσοφικός νόστοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,58 € Τιμή Πώλησης 10,65 € -
ΤαοϊσμόςΤιμή psarasbooks 12,72 € Τιμή Πώλησης 12,72 € -
ΠυραμίδεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,25 € Τιμή Πώλησης 19,17 € -
Πρακτική φιλοσοφίαΕκπτωση -14%Τιμή psarasbooks 20,00 € Τιμή Πώλησης 23,32 € -
ΨυχολογίαΚωδικός προϊόντος: 33200Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,39 € Τιμή Πώλησης 15,99 € -
Μπαγκαβάτ Γκίτα το θείο τραγούδιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,54 € Τιμή Πώλησης 10,60 € -
Εισαγωγή στη φιλοσοφίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,07 € Τιμή Πώλησης 21,19 € -
Ιστορία της Ινδικής ΦιλοσοφίαςΚωδικός προϊόντος: 27959Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks 16,96 € Τιμή Πώλησης 16,96 € -
Με ταχύτητα ανέμου οκτώ-δέκα μπωφόρΕκπτωση -18%Τιμή psarasbooks 7,00 € Τιμή Πώλησης 8,50 € -
ΗθικήΚωδικός προϊόντος: 249390Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,45 € Τιμή Πώλησης 12,72 € -
ΦίλιπποςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,59 € Τιμή Πώλησης 9,54 € -
Τρία μονόπρακταΤιμή psarasbooks 7,40 € Τιμή Πώλησης 7,40 € -
Ελληνικά φύλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,17 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
Οι Έλληνες του μακρινού παρελθόντοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,17 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
Αγώνες του νεώτερου ελληνισμούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,17 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
Οι ΑπόστολοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,17 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
Βίος του ΙησούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 22,06 € Τιμή Πώλησης 24,51 € -
Αμφικτυονική φιλοσοφίαΕκπτωση -37%Τιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 15,89 €


