Χτίζοντας την αισιοδοξία
Αρκεί να "γυρίσουμε σελίδα"
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 16,20 € |
| Τιμή Πώλησης | 18,00 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Αρκεί να "γυρίσουμε σελίδα" |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.1103 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 5 Ιουλ 2022 |
| Εκδοτες | Θυμάρι |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2022 |
| Σελιδες Βιβλίου | 144 σελ. |
| Συγγραφεις | Kast, Verena |
| ISBN | 978-960-349-140-8 |
H αβεβαιότητα έχει θρονιαστεί για τα καλά στις μέρες μας. Αυτό όμως που θέλω να τονίσω σ’ αυτό το βιβλίο είναι ότι εμείς οι άνθρωποι δεν τα χάνουμε μπροστά στις αβεβαιότητες, ακόμα και σε κάποιες απειλές, γιατί γνωρίζουμε – ασυνείδητα ίσως – ότι έχουμε μέσα μας δυνάμεις που είναι ικανές να αντιστέκονται.
Η ελπίδα ανήκει κι αυτή στα συναισθήματά μας – όπως κι ο φόβος…– μας βοηθά όμως να ορίσουμε τον προσανατολισμό μας (όσο κι
αν αυτό ακούγεται παράξενο). Αν συνδεθούμε με το συναίσθημα της ελπίδας, καθώς και μ’ αυτό της χαράς – που είναι η μικρότερη αδερφή της ελπίδας – μπορούμε ν’ αντιμετωπίσουμε αποτελεσματικότερα τις διάφορες προκλήσεις ή και εμποδισμούς που θα βρεθούν μπροστά μας…, διατρέχοντας έτσι λιγότερο τον κίνδυνο να παραιτηθούμε από τις όποιες προσπάθειές μας να κατακτήσουμε το “ΝΑΙ” στη ζωή μας.
| Υπότιτλος | Αρκεί να "γυρίσουμε σελίδα" |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.1103 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 5 Ιουλ 2022 |
| Εκδοτες | Θυμάρι |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2022 |
| Σελιδες Βιβλίου | 144 σελ. |
| Συγγραφεις | Kast, Verena |
| ISBN | 978-960-349-140-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Θύματα και θύτεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,42 € Τιμή Πώλησης 13,80 € -
Οργασμός της γυναίκαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,91 € Τιμή Πώλησης 14,34 € -
Η δημιουργική φαντασίαΤιμή psarasbooks 7,00 € Τιμή Πώλησης 7,00 € -
Η ισχυρή θέλησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 6,30 € Τιμή Πώλησης 7,00 € -
Σαντάλα τα τρυφερά χέριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Ανάποδα στο χρόνοΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 5,20 € Τιμή Πώλησης 6,12 € -
ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ
Μάθετε να κάνετε μασάζ υγείας και ομορφιάς με το χέριΤιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
Ελευθερώστε τον πατέρα μαςΕκπτωση -29%Τιμή psarasbooks 5,00 € Τιμή Πώλησης 7,00 € -
Από την ελπίδα στην παγίδαΕκπτωση -29%Τιμή psarasbooks 5,00 € Τιμή Πώλησης 7,00 € -
Ανακάλυψε τον τρόπο που σχετίζεσαιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 16,00 € -
Όταν μια σχέση γίνεται έμμονη ιδέαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Οικολογία και δημοκρατίαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 6,38 € Τιμή Πώλησης 7,50 € -
Αντιμετωπίζοντας το χωρισμόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,52 € Τιμή Πώλησης 12,80 € -
Γονείς και παιδιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 21,60 € Τιμή Πώλησης 24,00 € -
Παιδάκι με ψυχή και ζηλεμένοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,35 € Τιμή Πώλησης 20,39 € -
Αν η αγάπη μπορούσε να σκεφτείΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,68 € Τιμή Πώλησης 16,31 € -
Κοιμήσου, αγγελούδι μου... γιατί μ' έσκασες! Δεν αντέχω άλλο...Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,14 € Τιμή Πώλησης 16,82 € -
Μαμά, αυτός όλο με κάνει και θυμώνωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,25 € Τιμή Πώλησης 9,17 € -
Μ' αυτόν εγώ δεν παίζωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,25 € Τιμή Πώλησης 9,17 € -
Η γιαγιά πήγε στον ουρανό;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,25 € Τιμή Πώλησης 9,17 € -
Δαγκώνοντας το μήλοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,68 € Τιμή Πώλησης 16,31 € -
Κουβεντιάζοντας για το σεξ με τα μικρά μας παιδιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,84 € Τιμή Πώλησης 14,27 €

