Βιολέτες για μια εποχή
Γίνετε ο πρώτος που θα αξιολογήσει αυτό το προϊόν
Κωδικός προϊόντος:
214165
Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίας
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 11,45 € |
| Τιμή Πώλησης | 12,72 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2758 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Δεκ 2016 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Μετρονόμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 24χ17 |
| Ετος Εκδοσης | 2016 |
| Σελιδες Βιβλίου | 144 σελ. |
| Συγγραφεις | Λειβαδίτης, Τάσος, 1922-1988 |
| ISBN | 978-618-5010-74-4 |
Η φτωχή Ραχήλ, ωχρή, με ανίατα όνειρα, θεραπευόταν τώρα ανάμεσα στα μαύρα δέντρα, όπως ένας τυφλός που με το φλάουτο κάνει ν' ανθίζει το σκοτάδι ή όπως τα παιδικά παιχνίδια που μια μέρα εξαφανίζονται άξαφνα σα να τα πήρε μαζί του το παιδί - καθώς πέθαινε, περίλυπο, μέσα στον άντρα.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2758 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Δεκ 2016 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Μετρονόμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 24χ17 |
| Ετος Εκδοσης | 2016 |
| Σελιδες Βιβλίου | 144 σελ. |
| Συγγραφεις | Λειβαδίτης, Τάσος, 1922-1988 |
| ISBN | 978-618-5010-74-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
ΑπάνθισμαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 8,71 € Τιμή Πώλησης 10,25 € -
Ροκ και νεανική κουλτούρα στη δεκαετία του ΄60Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,54 € Τιμή Πώλησης 10,60 € -
Ό,τι αγαπώ είναι δικό σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 € -
Η μικρή τσοπάνα ΡέινΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,91 € Τιμή Πώλησης 14,35 € -
Μυστική φυλακήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Η κόκκινη βαλίτσα του Ιουλίου – Καλοκαίρι του 1974Τιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
ΕπέτειοιΤιμή psarasbooks 10,93 € Τιμή Πώλησης 10,93 € -
Το έπος του ΓκίλγκαμεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Αιολική γηΚωδικός προϊόντος: 28565Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 24,19 € Τιμή Πώλησης 26,88 € -
Την ψυχή ψηλά: Πέντε γυναίκες που μου δίδαξαν την αντίσταση στον φασισμό, στον αυταρχισμό και στον σοβινιστή μέσα μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 € -
Η ιστορία μιας γάταςΚωδικός προϊόντος: 310260Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 7,20 € Τιμή Πώλησης 8,00 € -
Ανοίγω και μαθαίνω: Φροντίζω την υγεία μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Το «Κατηγορώ...!»Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
ΓυναίκεςΚωδικός προϊόντος: 309550Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,96 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
Ο μικρός κακός λύκοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,98 € Τιμή Πώλησης 13,31 €






