Αποταμιεύω!
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 7,92 € |
| Τιμή Πώλησης | 8,80 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1389 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 9 Σεπ 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Διόπτρα |
| Εξωφυλλο | Σκληρό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 25x20 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 40 σελ. |
| Συγγραφεις | McLeod, Cinders |
| ISBN | 978-960-605-861-5 |
Μπορούν να μάθουν τα παιδιά βασικές οικονομικές έννοιες από μικρή ηλικία; Κι όμως μέσα από τα βιβλία μπορούν!
H Χάνι θέλει να αγοράσει ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ!
Μπορεί να το πάρει;
Όχι!
Θα γίνει ποτέ το όνειρό της αληθινό;
Αν αποταμιεύει τα ευρωκαροτάκια της, ναι!
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1389 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 9 Σεπ 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Διόπτρα |
| Εξωφυλλο | Σκληρό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 25x20 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 40 σελ. |
| Συγγραφεις | McLeod, Cinders |
| ISBN | 978-960-605-861-5 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Δίνω!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 7,92 € Τιμή Πώλησης 8,80 € -
Κερδίζω!Εκπτωση -9%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 8,80 € -
Η μικρή τσοπάνα ΡέινΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,91 € Τιμή Πώλησης 14,35 € -
30 εθνικές ομάδες που έγραψαν ιστορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
ΣαράμΤιμή psarasbooks 13,84 € Τιμή Πώλησης 13,84 € -
Η καμαριέρα σε βλέπειΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Η αγγελίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Η πρώτη τελευταία μέραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Το λεξικό της ζωής σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,92 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
Ξέρεις πόσοι δεινόσαυροι είναι πολλοί;Εκπτωση -27%Τιμή psarasbooks 10,50 € Τιμή Πώλησης 14,35 € -
Ένας καμηλοπάρδαλος και μισόςΕκπτωση -30%Τιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 14,35 € -
Ανακάλυψε τον αληθινό σου εαυτόΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 13,93 € Τιμή Πώλησης 16,39 € -
Μα πώς τα καταφέρνει!Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 15,60 € Τιμή Πώλησης 18,35 € -
Η δύναμη του υποσυνειδήτουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,92 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
ΒίκινγκςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,01 € Τιμή Πώλησης 12,23 € -
ΣταφυλοθεραπείαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 8,67 € Τιμή Πώλησης 10,20 € -
Το πέρασμαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,95 € Τιμή Πώλησης 12,17 € -
ΡέικιΤιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 15,00 €





