Ανθολόγιον Δ΄
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 19,08 € |
| Τιμή Πώλησης | 21,20 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.2146 |
|---|---|
| Εκδοτες | Άμμων Εκδοτική |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 23x16 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 490 σελ. |
| Συγγραφεις | Στοβαίος |
| Τομος | 4 |
| ISBN | 978-618-5514-14-3 |
•Περί ?τι κάλλιστον ? Mοναρχία •Περί Bασιλείας •Ψόγος Tυραννίδος •Περί Πολέµου •Περί Tόλµης •Περί Nεότητος •Ψόγος Tόλµης, Στρατείας καί ?σχύος •Περί Στρατηγ?ν καί Περί τ?ν κατά Πόλεµον χρει?ν ?ποθ?και •Περί E?ρήνης •Περί Γεωργίας ?τι ?γαθόν •Περί Γεωργίας ε?ς τό ?ναντίον •Περί ?συχίας •Περί Nαυτιλίας καί Nαυαγίου •?πέρ Tεχν?ν
• ?τι περί Tεχν?ν ε?ς τό ?ναντίον •Περί Δεσποτ?ν καί Δούλων •Περί ?φροδίτης πανδήµου παρεχούσης τήν α?τίαν τ?ς Γενέσεως το?ς ?νθρώποις καί Περί ?ρωτος τ?ν κατά τό σ?µα ?δον?ν •Ψόγος ?φροδίτης καί ?τι φα?λον ? ?ρως καί πόσων ε?η κακ?ν γεγονώς α?τιος • ?πέρ Kάλλους •Kατά Kάλλους • ?τι κάλλιστον Γάµος •?τι ο?κ ?γαθόν τό γαµε?ν
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.2146 |
|---|---|
| Εκδοτες | Άμμων Εκδοτική |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 23x16 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 490 σελ. |
| Συγγραφεις | Στοβαίος |
| Τομος | 4 |
| ISBN | 978-618-5514-14-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Άπαντα 18 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 18Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,96 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
Άπαντα 17 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 17Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,96 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
Άπαντα 16 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 16Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,96 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
Άπαντα 15 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 15Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Άπαντα 14 Στοβαίος Εκλογαί, Αποφθέγματα, Υποθήκαι Δ΄ 21-24Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Άπαντα 10 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 10Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,96 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
Άπαντα 11 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 11Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,99 € Τιμή Πώλησης 21,10 € -
Άπαντα 9 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 9Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,96 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
Άπαντα 6 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 6Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Άπαντα 5 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 5Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Άπαντα 3 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 3Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,92 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
Στοβαίος ανθολόγιόν Τ.ΙΤιμή psarasbooks 13,84 € Τιμή Πώλησης 13,84 € -
Άπαντα 1 Στοβαίος Εκλογαί, αποφθέγματα, υποθήκαι 1Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 € -
Ανθολόγιον Στ΄Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,03 € Τιμή Πώλησης 22,26 € -
Ανθολόγιον Ε΄Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,03 € Τιμή Πώλησης 22,26 € -
Ανθολόγιον Γ΄Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,03 € Τιμή Πώλησης 22,26 € -
Ανθολόγιον Β΄Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,03 € Τιμή Πώλησης 22,26 € -
Ανθολόγιον Α΄Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,08 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
Στοβαίος ανθολόγιόν Τ.ΙΔΚωδικός προϊόντος: 1-44-213-0103Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks 13,84 € Τιμή Πώλησης 13,84 € -
Στοβαίος ανθολόγιόν Τ.ΙΓΤιμή psarasbooks 13,84 € Τιμή Πώλησης 13,84 € -
Στοβαίος ανθολόγιόν Τ.ΙΒΚωδικός προϊόντος: 1-44-213-0101Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks 13,84 € Τιμή Πώλησης 13,84 € -
Στοβαίος ανθολόγιόν Τ.ΙΑΤιμή psarasbooks 13,84 € Τιμή Πώλησης 13,84 € -
Στοβαίος ανθολόγιόν Τ.ΘΤιμή psarasbooks 13,84 € Τιμή Πώλησης 13,84 € -
Στοβαίος ανθολόγιόν Τ.ΗΚωδικός προϊόντος: 1-44-213-0097Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks 13,84 € Τιμή Πώλησης 13,84 €