Άνοιξε το νου σου και απόλαυσε
Εκπτωση -20%
| Τιμή psarasbooks | 8,00 € |
| Τιμή Πώλησης | 10,00 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA-PS.02.0048 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Νοε 2010 |
| Εκδοτες | ΑΛΚΥΩΝ |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2010 |
| Σελιδες Βιβλίου | 143 σελ. |
| Συγγραφεις | Ponder, Catherine |
| ISBN | 978-960-326-172-8 |
Με τόσα έντονα οικονομικά προβλήματα στον κόσμο σήμερα, σε τι θα ωφελούσε ένα βιβλίο σχετικά με το "λαμβάνειν;" Οι περισσότεροι υποθέτουμε πως το λαμβάνειν είναι μια φυσιολογική διεργασία, ιδίως στις μέρες μας που σχεδόν όλοι χρειάζονται να λάβουν σε κάποιο επίπεδο της ζωής τους.
Ανοίξτε το νου σας και λάβετε προσφέροντας στον εαυτό σας, επειδή η πρόοδος ξεκινά με τη βελτίωση του εαυτού. Ορισμένες φορές ξεχνάμε τον εαυτό μας, έτσι όμως ανισορροπεί ο νόμος και το καλό δεν εκδηλώνεται στη ζωή μας.
Στις σελίδες του βιβλίου θα ανακαλύψετε:
- Πώς να ανοίξετε το νου σας και να λάβετε.
- Για το δώρο της απελευθέρωσης.
- Για το δώρο της προφητείας.
- Για το καλύτερο δώρο που υπάρχει.
- Για το δώρο της ανθρώπινης συνειδητότητας.
- Για το δώρο της ανάπτυξης και της διεύρυνσης.
- Για το δώρο της αφθονίας και
- Για το δώρο της σύμπνοιας.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA-PS.02.0048 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Νοε 2010 |
| Εκδοτες | ΑΛΚΥΩΝ |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2010 |
| Σελιδες Βιβλίου | 143 σελ. |
| Συγγραφεις | Ponder, Catherine |
| ISBN | 978-960-326-172-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Οράματα και προφητείεςΤιμή psarasbooks 20,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Μυστικιστικοί τόποιΤιμή psarasbooks 20,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
ΣυναισθήματαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,40 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
ΣτόχοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,20 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Τι συμβαίνει μετά το θάνατοΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 12,50 € -
ΎπνωσηΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 11,20 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
ΚινησιολογίαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 7,20 € Τιμή Πώλησης 9,00 € -
ΑνθοϊάματαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 7,20 € Τιμή Πώλησης 9,00 € -
NLP νευρο-γλωσσικός προγραμματισμόςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 7,20 € Τιμή Πώλησης 9,00 € -
ΟμοιοπαθητικήΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 7,20 € Τιμή Πώλησης 9,00 € -
ΡεφλεξολογίαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
Πνευματική θεραπείαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 6,40 € Τιμή Πώλησης 8,00 € -
ΦαντάσματαΕκπτωση -86%Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 105,00 € -
Ψυχικές δυνάμειςΕκπτωση -86%Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 105,00 € -
ΜεταμορφώσειςΕκπτωση -86%Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 105,00 € -
Εμφανίσεις φαντασμάτωνΕκπτωση -86%Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 105,00 € -
Επίκληση πνευμάτωνΕκπτωση -86%Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 105,00 € -
Έρευνες για την ψυχήΕκπτωση -86%Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 105,00 € -
ΕμμηνόπαυσηΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
Η γλώσσα του σώματοςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 13,60 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Η δύναμη της σωματικής ευφυΐαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 9,60 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Πώς να ανακαλύψετε τις προηγούμενες ζωές σαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 12,00 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Μαγική αρωματοθεραπείαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 9,60 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Τα όνειρα και η σημασία τουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 €