Ανεξήγητη πόλη
Συλλογή συμβάντων
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 11,70 € |
| Τιμή Πώλησης | 13,00 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Συλλογή συμβάντων |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.AT.01.0050 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιουλ 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Λογό_τυπο |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 22χ22 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 84 σελ. |
| Συγγραφεις | Βέμπος, Θανάσης |
| ISBN | 978-618-84676-2-0 |
Υπάρχει μια σκοτεινή Άγνωστη Πόλη, πίσω από την λαμπερή Γνωστή Πόλη. Όσο πιο ψηλά είναι τα κτίρια της, όσο πιο φαρδείς είναι οι δρόμοι της, τόσο πιο βαθιά φτάνουν τα θεμέλια της, τόσο πιο λαβυρινθώδεις πρέπει να είναι οι υπόγειες διαδρομές των τούνελ και των σωλήνων. Η Άγνωστη, η Ανεξήγητη Πόλη, είναι ένα μωσαϊκό από παράξενες ιστορίες, που καλύπτουν όλο το φάσμα - από το νοσταλγικά ονειρικό, μέχρι το ζοφερά μακάβριο. Το βιβλίο αυτό δεν είναι παρά μια μικρή, διστακτική περιπλάνηση στα αλλόκοτα μυστήρια της Ανεξήγητης Πόλης. Μυστήρια που πέρασαν σχεδόν απαρατήρητα, που λησμονήθηκαν, θάφτηκαν στην συλλογική ψυχή. Και που αναδύοται φευγαλέα, φανερώνοντας οτι υπάρχει και ένας άλλος κόσμος, πίσω από την στιλπνή επιφάνεια του καθρέφτη, στον οποίο αντικρίζουμε διαρκώς το Γνωστό, το Εξηγημένο και το Οικείο.
Το βιβλίο αποτελεί μια συρραφή 18 άρθρων που δημοσιεύτηκαν στην free press "Η Πόλη Ζει".
| Υπότιτλος | Συλλογή συμβάντων |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.AT.01.0050 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιουλ 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Λογό_τυπο |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 22χ22 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 84 σελ. |
| Συγγραφεις | Βέμπος, Θανάσης |
| ISBN | 978-618-84676-2-0 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Τόποι δύναμης στην ΕλλάδαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 12,56 € Τιμή Πώλησης 15,70 € -
Μαύρα υπόγεια ρεύματαΤιμή psarasbooks 25,00 € Τιμή Πώλησης 25,00 € -
Χαμένοι εξερευνητέςΤιμή psarasbooks 11,50 € Τιμή Πώλησης 11,50 € -
Τα φαντάσματα του διαστήματοςΤιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Ο λαβύρινθος του αίματοςΤιμή psarasbooks 25,00 € Τιμή Πώλησης 25,00 € -
Μαύρα υπόγεια ρεύματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 25,65 € Τιμή Πώλησης 28,50 € -
Τόποι δύναμης στην ΕλλάδαΤιμή psarasbooks 19,95 € Τιμή Πώλησης 19,95 € -
Το σχήμα πρωθύστεροΤιμή psarasbooks 22,00 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
Το πνεύμα του χρόνουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 24,30 € Τιμή Πώλησης 27,00 € -
Οι Πύλες του ΑλλόκοσμουΤιμή psarasbooks 44,50 € Τιμή Πώλησης 44,50 € -
ΝΗΜΑΤΑ ΝΟΗΜΑΤΟΣΤιμή psarasbooks 25,00 € Τιμή Πώλησης 25,00 € -
Τεχνητή ΝοημοσύνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,41 € Τιμή Πώλησης 20,45 € -
Τεχνητή νοημοσύνηΚωδικός προϊόντος: 310604Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,36 € Τιμή Πώλησης 14,84 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Τεχνητή νοημοσύνη & σύγχρονοι πόλεμοιΚωδικός προϊόντος: 310600Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Άνθρωπος vs Τεχνητή ΝοημοσύνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,30 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Η ώρα των αρπακτικώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,25 € Τιμή Πώλησης 12,50 € -
Βρυκόλακες στην ΕλλάδαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Μυστικιστικοί τόποιΤιμή psarasbooks 20,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Άνθρωπος 4.0Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,65 € Τιμή Πώλησης 18,50 € -
Η μεθοδολογία της έρευναςΤιμή psarasbooks 25,00 € Τιμή Πώλησης 25,00 €



